Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sajnos egy csaló (szaporító)...

Sajnos egy csaló (szaporító) áldozata lettem... ebbe ne is menjünk bele mert tanultam a hibámból higyjétek el! Vélemények, tapasztalatok parvos kutyussal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

8 hetes kiskutyusról van szó. Nagyon megszerettem. Kedd óta nálam van, első két nagyon jó kedve volt, evett , ivott, aztán csütörtök este nagyon kicsit Evett, viszont inni jól ivott. Pénteken abszolut nem evett, nem ivott, hányt, ment a hasa azonnal vittem az orvoshoz ( amugy is vittem volna csak későbbre volt időpontom) megvizsgálta a doki, kapott hányáscsillapítót, nyálkahártyavédőt illetve hasfájást elleni szurit. Azt mondta a doki ettől jobban kellene lennie. De nem változott semmi. Ma vittem egybol reggel át, mert hányt, nem evett, nem ivott , hasmenés.

Csináltunk parvo tesztet. Sajnos pozitív lett a parvo tesztje. :((((

Rátette infire, illetve kapott még szurikat. Hazahoztam, aludt, sirt, nem evett, nem ivott, az állapota nem változott, VÉRT FOSOTT. egyből vittem be az állatkórházba. Bent tartják. Életveszélyes állapotban van, doki szerint 40% a túlélés.


2020. dec. 5. 17:18
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Változatlan a helyzet, annyi hogy már nem véres a kakija
2020. dec. 6. 11:32
 22/27 anonim válasza:
Hogy van a kutyus?
2020. dec. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
37%
22, nem sokra rá kiírt egy másik kérdést, hogy a kiskutya meghalt és ő a következőn gondolkodik.
2020. dec. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

23 :) nem gondolkoztam a következőn, nem is lesz kutyám 1 évig. A fő kérdésem az volt hogy tudnám a lehető legjobban kifertotleniteni a lakást.


22 sajnos elhunyt a kicsikém, 3 napig küzdött...

2020. dec. 30. 15:11
 25/27 A kérdező kommentje:

És amúgy meg én nem fogok neked magyarázkodni szerintem te ugyanaz vagy aki a másik kérdésben nem hagyott békén ezzel. Még Sammy előtt volt előjegyzésem a nyárra egy tenyésztőnél, amit már képzeld el lemondtam, mert amugy is várni kell 1 évet hogy biztonságos legyen a lakás.


És amugy meg azzal mi a baj ha valaki azon gondolkozik hogy új kutyust akar? Attól még ugyanúgy szereti az előzőt, és lehet annyira fáj neki az űr hogy be kell tölteni, de mondjuk én személy szerint nem tudnék egybol új kutyust hazavinni, kell egy kis idő hogy feldolgozza az ember

2020. dec. 30. 15:16
 26/27 anonim válasza:
76%

Nagyon nagyon sajnálom:( Sok erőt kívánok!

Ezt pedig csak te tudod,hogy mikor állsz készen új kutyára,ezt mindenki maga érzi!

Kitartás :)

2020. dec. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedves szavakat :)
2020. dec. 30. 22:52
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!