Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sajnos egy csaló (szaporító)...

Sajnos egy csaló (szaporító) áldozata lettem... ebbe ne is menjünk bele mert tanultam a hibámból higyjétek el! Vélemények, tapasztalatok parvos kutyussal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

8 hetes kiskutyusról van szó. Nagyon megszerettem. Kedd óta nálam van, első két nagyon jó kedve volt, evett , ivott, aztán csütörtök este nagyon kicsit Evett, viszont inni jól ivott. Pénteken abszolut nem evett, nem ivott, hányt, ment a hasa azonnal vittem az orvoshoz ( amugy is vittem volna csak későbbre volt időpontom) megvizsgálta a doki, kapott hányáscsillapítót, nyálkahártyavédőt illetve hasfájást elleni szurit. Azt mondta a doki ettől jobban kellene lennie. De nem változott semmi. Ma vittem egybol reggel át, mert hányt, nem evett, nem ivott , hasmenés.

Csináltunk parvo tesztet. Sajnos pozitív lett a parvo tesztje. :((((

Rátette infire, illetve kapott még szurikat. Hazahoztam, aludt, sirt, nem evett, nem ivott, az állapota nem változott, VÉRT FOSOTT. egyből vittem be az állatkórházba. Bent tartják. Életveszélyes állapotban van, doki szerint 40% a túlélés.


2020. dec. 5. 17:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%

Mit lehet ehhez hozzáfűzni?

Remélem, mázlija lesz és túléli - és neked is.

Szorítok!

Írd meg, mi lett!

2020. dec. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%
Szegény kutyus :( remélem túléli. Akitől vetted abból meg kivernék a szart is.
2020. dec. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
97%
Kérd vissza a pénzed és fizesse az eladó a kezelést. Ez a minimum.
2020. dec. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Ez szó szerint egy csaló volt. Letiltotta a számomat , soha A budos életbe nem kapom vissza a pénzemet. De ez most nem erdekel, engem a kutyus erdekel , és nagyon ideges vagyok.
2020. dec. 5. 17:28
 5/27 anonim ***** válasza:
96%
Különben ha az alomban kapta el a parvot, akkor nagy eséllyel a többi kölyök is parvos, sőt az anyakutya is az lehet, szóval már csak ezért is szólni kellene.
2020. dec. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
95%

Bocs, közben jött válasz.


"De ez most nem erdekel, engem a kutyus erdekel , és nagyon ideges vagyok."


Ezt értem, de ez ügyben sajnos nem lehet mit tenni. Az ellátást megkapta, innentől csak várni lehet.

2020. dec. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Tudom!!! , csak a szívem megszakad erte , nagyon megszerettem
2020. dec. 5. 17:32
 8/27 anonim ***** válasza:
72%

Sajnálom a kutyust. Tudom, hogy inkább kutyára vonatkozott a kérdés de nekünk volt egyszer egy parvos cicánk, aki infúzióval és gyógyszerekkel végülis kigyógyult a parvoból. Parvos kutyussal sajnos ellenkező tapasztalatom van. A te kutyusod viszonylag hamar segítséget kapott, mostmár rajta múlik a dolog.

Viszont nem értem, hogy mi volt a szaporítóval a baj. Nem kapta meg az első oltást a kutyus?

2020. dec. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
97%
Remélem a feljelentést megteszed, már csak azért is, hogy ne tenyészthessen több beteg szenvedő állatot
2020. dec. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos kevés az esélye a túlélésre,de szurkolok . Kölyökkutyát még nem láttam parvobol felépülni :(
2020. dec. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!