Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyatáppal etettek?

Milyen kutyatáppal etettek?

Figyelt kérdés
Nem kell, hogy prémium táp legyen, nyugodtan leírhatod azt is, hogy pl. Chappivel etetsz.
2020. dec. 5. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Azt eszi amit mi. Nincs külön táp. 15 éves, még sosem evett tápot, szóval mondhatjuk hogy bevált.
2020. dec. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Első kutyám, menhelyes. Először nem ismertem a jó tápokat, csak amiket az élelmiszerboltokban láttam és amiket reklámoztak a tv-ben. Azt hittem, hogy a jó táp a friskies-pedigree-darlig-chappi, rossz az összes többi. Mivel jót akartam a kutyámnak, ezért ezekből vettem neki. A friskiest szerette, így kb 1 évig azt ette. Utána kipróbáltuk a happy dogot, joserát, dog chowt, flatazort, pro plant, végül a Brit Care Dog Show Champion vált be, azóta ezt eszi, már 3 éve.
2020. dec. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
Jelenlegi kutyám nem eszik tápot, csak jutalomfalatként. Az előző tápon élt, wolf of wildernesst és acanat kapott. Azóta megbántam és soha többet nem fogok táppal etetni, barfozunk. Ha kötelező lenne a táppal etetés, akkor Alpha Spiritet kapna.
2020. dec. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
A miénk s-budget tápot kap.
2020. dec. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

[link]


Két hiperaktív vadász kutyánk van így ez jött be.

2020. dec. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Real Nature Wilderness tápot eszik.
2020. dec. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Natural & Delicious
2020. dec. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Happy Dog Supreme, Lombardia.
2020. dec. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tavaly többet is kipróbáltunk, de nem jött be neki egyik se. Valószínűleg ott "rontottuk el", hogy kiskora óta rendes kaját kap, főtt húst, csontot, a mi maradékunkat (de csak ha annyira kívánja hogy felugrál érte még az asztalra is). 10-12 félét próbáltunk, a legtöbbe csak beleszagolt, és inkább visszajött kunyizni valami neki megszokott kaját. Úgyhogy mi nem adunk neki tápot, mert nem akarja megenni. Ha nem kapna mást, akkor biztos megenné azt is, de inkább nem kínozzuk ezzel.
2020. dec. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!