Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya szakértők. Kérhetek egy...

Kutya szakértők. Kérhetek egy kis segítséget?

Figyelt kérdés
Kutyusom (Amstaff keverék) alá próbáltam szalmát rakni, hogy ne fázzon. Azelőtt párnán aludt a házban. Azóta nem megy be a házba. Kisöpörtem a házból a szalmát, visszaraktam a párnáját, de nem megy be. Étellel sem tudom becsalni. Aggódom, kérem, aki tud segítsen! (Érthetetlen, hogy jót akarok neki, és nem megy be szegénykém. A szívem megszakad érte.) Kb. 5 éves kan kutya egyébként.

2020. dec. 6. 13:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%

Szalma házba be és a vacsorát is tedd be jó hátulra. Ha éhes lesz, bemegy érte.

Furcsa neki a szalma a párnácska után.

2020. dec. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
Rovidszoru kutyat nem tartunk csak kint. Engedd be a hazba, tonkre fognak menni az izuletei, tobbek kozott.
2020. dec. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

De most már a párnája van bent, és csak ül a ház mellett, mintha a szalma óta félne a háztól, csak szagolgatja. :(

2020. dec. 6. 14:01
 4/25 A kérdező kommentje:
Volt már bent. De utána nem akar kimenni. Elmentem egy órára, és azt sem bírta ki kint. Szétrágta a szigetelést a falon, már kétszer is. Jobb neki ha kint van, mert aztán csak kapar és károkat okoz. A lakás nem a miénk, szolgálati. S nagy baj, ha károkat okoz emiatt. :(
2020. dec. 6. 14:03
 5/25 anonim ***** válasza:
82%

Foglalkozni kene vele, akkor nem rombolna. Mennyit setalsz vele egy nap? Mennyit tanitod? Ivartalan?

Nem jobb neki kint, csak max szerinted :(

2020. dec. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Épp most jöttünk meg a sétából. :) Igen, ivartalan, nagyon szeretett kutya, mindent megkap. Tavasszal csak a kedvéért egy nagy részt le is kerítettem, ami csak az övé. Szóval ez egyáltalán nem igaz. Akkor rombolt, amikor kiraktam egy órára, mert el kellett mennem boltba. S utána mindig be akar jönni, kaparja a drága fa ajtót, harapja a falat mellette. Szóval a sablon, (nem foglalkozol a kutyával azért ilyen) válaszok ránk nem igazak. :)
2020. dec. 6. 14:08
 7/25 anonim ***** válasza:
85%
Nem lehet, hogy a szalma büdös volt a kutya számára (pl: más állat szaga stb...). Miután ki vetted a szalmát, a szag ott maradhatott.
2020. dec. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Utolsó: az könnyen lehet, mert ajándékba kapta a szalmát egy családtól, aki nagyon szereti. S lehet a szaga ott maradt azért szagolgatja. Azt el tudom tüntetni valahogyan?
2020. dec. 6. 14:12
 9/25 A kérdező kommentje:

Bement Istennek hála!

Nagyon szépen köszönöm a konstruktív hozzáállást, segítséget! :)

2020. dec. 6. 14:19
 10/25 anonim ***** válasza:
38%
Istennek hala, hogy hagyod megfagyni a rovidszoru kutyadat! :)
2020. dec. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!