Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel tudnám a kölyök kutya...

Mivel tudnám a kölyök kutya nyüszítését enyhíteni este?

Figyelt kérdés

Vettünk egy 8 hetes Husky-t, még csak 2 napja van nálunk, de imádjuk...reggel sokat játszunk vele, de ha picit nem vagyunk ott, máris nyüszít.

Itt kezdődnek a gondok. Kertes házban lakunk, és estére a kazánházban tartjuk, ahol nagyon nyüszít...olyankor a szívem szakad meg érte!

Mivel tudnám ezt a nyüszítést enyhíteni?


2020. dec. 6. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Ha beengeded az életteretekbe.
2020. dec. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk ne zard ki a kazanhazba ... azonnali siker lesz ha beengeditek magatokhoz :)
2020. dec. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
8 hetes kolyok!!! Meg nem kell a rideg tartasra szoktatni azert mert kemeny kutya lesz ... most meg baba. Tessek vele igy foglalkozni.
2020. dec. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Kazanhazba? 8 hetesen? Ugy, hogy most lett elszakitva a csaladjatol? Tenyleg? Jo sokaig fog meg nyusziteni. Legyen mellettetek legalabb az elso par hetben ejszaka.

Napkozben ugye nem kint van az udvaron? Nagyon pici meg, bent kene lennie, meg nem eleg vastag a bundaja a telhez.

2020. dec. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%

Hát én nem igazán értek hozzá,mert az én kutyámmal nem nagyon volt ilyen szerencsére, de amikor az én ő volt kölyök, mi adtunk neki egy nagyobb plüssöt, amihez oda tud bújni. Igazából ez sokat jelenthetett neki, mert ma is megvan neki, 7 év után és hozzá magával mindenhova, nagyon aranyos xD... De nyilván furcsa még a kis huskynak, hogy egyedül van, nincsenek ott a szülők és szegény nyilván nem élvezi:(

Én ezt tettem,de olvass utána, én is azt tettem:) illetve ha nem nagy gáz, veletek is aludhat, úgy tuti nem fog nyüszíten. Viszont gondolom még kiskutya korban szeretnétek megtanítani arra, hogy ez nem így megy😅😊

2020. dec. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
takaró és/vagy pléd az ágy mellé, ha éjjel nyüszít, akkor buksi-simi és tovább alvás. probléma megoldva
2020. dec. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Nyilván ne a kazánházba zárd ki, de a válaszolók nagyrészével ellentétbe én úgy gondolom, hogy simán lehet egy elkerített részen a házban. Kis korába is úgy kell egy kutyával viselkedni, ahogy azt elvárjuk tőle a későbbiekbe. Most beengeded 2 hétig az ágyba, mert milyen kicsi és cuki. De az a kutya nagy lesz és mellé még egy husky elégé vedlik is. Igazából csak arra akartam kitérni, hogy akkor 2 hét után nyüszítene.

Semmiképp ne legyen kint, de nem szabad neki megengedi kiskorába se olyan dolgokat, amit nem akarunk, hogy később csináljon.

2020. dec. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
Mi is így voltunk a kutyával. Ő nyáron került hozzánk, így rögtön a házába tettük, de ott nagyon sírt. Az első hetekben úgy aludt el, hogy cumizta anyum fülcimpáját, aztán idővel magától átszokott az ágyuk túlsó végébe. A neki vásárolt kutyaházba pedig beköltözött egy kóbor kutyus (bár ő sem sokáig volt kint).
2020. dec. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Ugatásgátló nyakörv.
2020. dec. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

Engedd be a lakasodba,ahol lat es hallja a hangod. Ilyen korukban meg az anyjuk mellkasa alatt aludnanak es a mamakutya kirbefonja a karjat es rateszi a kolykokre a fejet. A kolyokkutyat az anyja mellkasanak melege,a szivverese es jelenlete nyugatatja meg es ettol erzi magat biztonsagban!!


Tehat,villany felkapcsol,irany a kazanhaz,kiskutya felvesz es bevisz a haloszobadba.


Igazandibol a foldre tennem a lemoshato anyaggal bevont agymatracom es egyutt aludnek az uj “gyermekemmel”. Te atvallaltad az anyjatol,viselkedj is ugy. Vagy miert szakitottad el az anyjatol,ha nem akarod a gondjat viselni??


A kisbabad se bszod ki a verandara,mikozben te a haloban alszol...??


SZEMELYES JELENLET es FIZIKAI KONTAKTUS. Ez az igenye a babakutyadnak is.

2020. dec. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!