Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyáknál a kölyökkori különbs...

Kutyáknál a kölyökkori különbségek megmaradnak felnőttkorban?

Figyelt kérdés
Szóval pl. ha egy nap születtek egy anyától, és mondjuk 2 naposan az egyik nagyobb, és mindig a csecsen van, a másik kisebb, de az is mindig a csecsen van, de amikor kell, a kisebb gyorsan szinte körülfutja az egész teret, hogy megtalálja, a nagyobb meg lassabban jut el hozzá, 4 naposan meg a mérete kb. egyforma, de a nagyobb sokkal nehezebb, ilyenekből le lehet vonni következtetéseket, hogy a kettő közül esetleg melyik lesz szívósabb, okosabb, erősebb, életrevalóbb? És melyik? A másik kérdésem még a rózsaszín foltos orr, ugyanis a kisebbnek lepkeorra van, és rózsaszín talpa, viszont alapból fekete tacskó, a szokásos szimmetrikus barna foltokkal, és egy szimmetrikus függőleges fehér csíkkal, nyakkendővel. Én tegnap sokat kerestem, mind képeken, mind szövegben azt találtam, hogy az összevissza foltosok, meg a fehérek lehetnek ilyenek. Máshol meg olyat olvastam, hogy a tarka orrúak orra ritkán feketedik be, de ez meg nem írt a szőrről. Szóval az infók alapján genetikailag elvileg nem lehet neki pigmenthiánya, mert nem fehér meg nem összevissza foltos. Aztán ha leégne az orra aztán túrná a földet, az gondolom szenvedést okozna neki.
2020. dec. 10. 09:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
65%
Gondolom a kutya keverék, így mind1 mit ír a sztandard vagy a tacskó kisokos, ha tenyésztőtől lenne a kiskutya akkor nem itt kérdeznél ostobaságokat. Az hogy melyik milyen méretű, kiállású lesz felnőttként, babakorban nem előrelátható.
2020. dec. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
És ezt milyen és mennyi tapasztalat alapján, összehasonlítások alapján állapítottad meg?
2020. dec. 10. 13:33
 3/27 anonim ***** válasza:
31%
Testileg és szellemileg sem előrelátható.
2020. dec. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
De ez eddig csak a te hited, véleményed, nem gyakorlati tapasztalat. Nem tudás, nem az, hogy ismertél ilyet meg olyat, és ilyen lett meg olyan. Csak te úgy megmondod.
2020. dec. 10. 14:49
 5/27 anonim ***** válasza:

A 3. válasz nem az én válaszom.

#1 voltam :)

2020. dec. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Akkor is. Pedig én tudásra szomjazok, nem hitekre meg véleményekre.
2020. dec. 10. 15:33
 7/27 anonim ***** válasza:
91%
Akkor egy tenyésztőt (nem random összerakott 2 kutyát és kölykök lettek ember) kellene megkérdezni nem a gyakori átlag embereit. Nem sok tenyésztő téved ide.
2020. dec. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
De semmi köze nincs a témához a szövegednek. Mindegy milyen fajta, testvérek összehasonlításáról van szó.
2020. dec. 10. 15:53
 9/27 anonim ***** válasza:
28%
Már hogy a picsába ne lenne? :D ki tud érdemibb választ adni mint az aki ezzel foglalkozik az év minden napjában? Ezt figyeli, tanulmányozza. A tenyésztőnél nem csak úgy vannak kutyák, genetikát tanulnak, tenyésztést. Talán jobban tudják a kérdésedre a választ mint egy biológus.
2020. dec. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Mondjuk a rózsaszínségről a tenyésztő kevesebbet tudhat, mert azon vannak, hogy olyat tenyésszenek amilyet akarnak. Szóval, ha nem fekete szőrű, rózsaszín orrút tenyésztenek, semmi okuk ilyet látni, ha létezik egyáltalán.
2020. dec. 10. 16:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!