Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyáknál a kölyökkori különbs...

Kutyáknál a kölyökkori különbségek megmaradnak felnőttkorban?

Figyelt kérdés
Szóval pl. ha egy nap születtek egy anyától, és mondjuk 2 naposan az egyik nagyobb, és mindig a csecsen van, a másik kisebb, de az is mindig a csecsen van, de amikor kell, a kisebb gyorsan szinte körülfutja az egész teret, hogy megtalálja, a nagyobb meg lassabban jut el hozzá, 4 naposan meg a mérete kb. egyforma, de a nagyobb sokkal nehezebb, ilyenekből le lehet vonni következtetéseket, hogy a kettő közül esetleg melyik lesz szívósabb, okosabb, erősebb, életrevalóbb? És melyik? A másik kérdésem még a rózsaszín foltos orr, ugyanis a kisebbnek lepkeorra van, és rózsaszín talpa, viszont alapból fekete tacskó, a szokásos szimmetrikus barna foltokkal, és egy szimmetrikus függőleges fehér csíkkal, nyakkendővel. Én tegnap sokat kerestem, mind képeken, mind szövegben azt találtam, hogy az összevissza foltosok, meg a fehérek lehetnek ilyenek. Máshol meg olyat olvastam, hogy a tarka orrúak orra ritkán feketedik be, de ez meg nem írt a szőrről. Szóval az infók alapján genetikailag elvileg nem lehet neki pigmenthiánya, mert nem fehér meg nem összevissza foltos. Aztán ha leégne az orra aztán túrná a földet, az gondolom szenvedést okozna neki.
2020. dec. 10. 09:23
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Azok akik nem értenek magyarul, és nyilván nem tudják mit jelent a hülye szó sem, így nincsennek tisztában azzal, hogy mit mondtak.
2020. dec. 11. 10:18
 22/27 anonim ***** válasza:
90%
A kérdező tök vicces szerintem, de abba ijesztő belegondolni hogy ilyen emberek tényleg tömegével léteznek.
2020. dec. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
86%
#22, az egy dolog, de még szavazati joguk is van :D
2020. dec. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Bizony ez jó példa megint. Az ilyen emberek mint ti a politikában is úgy szavaztok, hogy a ti oldalatok az jó, más meg mind hülye. Az a szerencse, hogy ilyen szavazók vannak többségben. Milyen szörnyű belegondolni, hogy van akit érdekel is, hogy fasságot beszél-e, mielőtt mondja. Rettenetes.
2020. dec. 11. 14:22
 25/27 anonim ***** válasza:
90%

Először is, a szöveg olyan katyvasz, hogy kimerítő kibogarászni belőle a lényeget. Helyesírás, fogalmazás és szövegalkotás: általános iskola. Javaslom az újrajárását.

Másodszor, milyen fajtájú kölykök? Tk-esek a kiskutyák? A szülők milyen fenotípusúak? És milyen genotípusúak?

2020. dec. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
86%
A kérdező nem értette gondolom a kérdéseket és most inkább háborog és visszatámad :D Szánalmas.
2020. dec. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
90%
A kérdező nem érti még azt sem, hogy mit írt le a kérdésbe. És végtelenül lusta arra, hogy utána nézzen a dolgoknak. Ahogy lusta volt arra is, hogy iskolába járjon és tanuljon. De egyszerű ember lévén úgy akar érvényesülni, hogy mindenki mást tart ostobának.
2020. dec. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!