Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyáknál a kölyökkori különbs...

Kutyáknál a kölyökkori különbségek megmaradnak felnőttkorban?

Figyelt kérdés
Szóval pl. ha egy nap születtek egy anyától, és mondjuk 2 naposan az egyik nagyobb, és mindig a csecsen van, a másik kisebb, de az is mindig a csecsen van, de amikor kell, a kisebb gyorsan szinte körülfutja az egész teret, hogy megtalálja, a nagyobb meg lassabban jut el hozzá, 4 naposan meg a mérete kb. egyforma, de a nagyobb sokkal nehezebb, ilyenekből le lehet vonni következtetéseket, hogy a kettő közül esetleg melyik lesz szívósabb, okosabb, erősebb, életrevalóbb? És melyik? A másik kérdésem még a rózsaszín foltos orr, ugyanis a kisebbnek lepkeorra van, és rózsaszín talpa, viszont alapból fekete tacskó, a szokásos szimmetrikus barna foltokkal, és egy szimmetrikus függőleges fehér csíkkal, nyakkendővel. Én tegnap sokat kerestem, mind képeken, mind szövegben azt találtam, hogy az összevissza foltosok, meg a fehérek lehetnek ilyenek. Máshol meg olyat olvastam, hogy a tarka orrúak orra ritkán feketedik be, de ez meg nem írt a szőrről. Szóval az infók alapján genetikailag elvileg nem lehet neki pigmenthiánya, mert nem fehér meg nem összevissza foltos. Aztán ha leégne az orra aztán túrná a földet, az gondolom szenvedést okozna neki.
2020. dec. 10. 09:23
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️
2020. dec. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Először mutassatok képeket felnőtt kutyákról, amiknek fekete a szőr az orra körül is, és rózsaszín az orra, vagy rózsaszín foltos, és nem betegség miatt! Lássuk, hogy létezik-e! Valami tudást mutassatok, ne véleményt, hitet! Mert eddig a semmire van az egótok.
2020. dec. 10. 16:54
 13/27 anonim ***** válasza:
28%
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2020. dec. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Rasszisták!
2020. dec. 10. 17:31
 15/27 anonim ***** válasza:

Napi hergelő kamu :D

Én nem tudom hogy itt törölgetve lettek a válaszok vagy mi az isten történt, de a válaszaidnak semmi köze egymáshoz. Olvasom és konkrétan teljesen másról beszélsz az összesben, és mindegyik független az előzőtől és a válaszolók kommentjeitől is. Milyen hitekről beszélsz? Hogy jöttek ide a felnőtt fekete szőrű rózsaszín orrú kutyák? És legfőképp hogy jött ide a rasszizmus?

2020. dec. 11. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Erről van szó, hogy legfőképp hogy jön ide a rasszizmus... A rasszizmus a hülyeségeitekre jött, miszerint fehér emberek teszik a kezüket a fejükhöz. Mivel ilyen értelmes síkba terelitek a szóváltást, gondoltam, majd erre válaszként más színűek is lesznek majd. Olyan hitekről beszélek amilyenek nem tudások. Hinni valamit, hogy talán szerintem így meg úgy van, tudok magamtól is, nincs szükségem másokéra. Nem azért kérdeztem, hogy valakik úgy jelentsenek ki dolgokat tényként, hogy közben ugyanannyit, vagy kevesebbet tudnak, mint én. Ez a baj, hogy itt okoskodsz, mikor nem érted, hogy hogy jöttek ide a fekete szőrű, rózsaszín orrú kutyák. Vagy nem sikerült elolvasnod a kérdésemet a kiegészítéssel együtt, vagy felfognod. Én azért kérdezek valamit, hogy megtudjam. Biztosan megtudjam! Az nem megtudás, hogy egy akárki azt mondja. Az emberek 99,9% megmond mindent tudás nélkül. Tehát az ő hitét tényként, tudásként adja elő. Én nem erre vagyok kíváncsi.
2020. dec. 11. 06:33
 17/27 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, neked valami nagyon komoly gond van a fejedben és ezt most minden rosszindulat nélkül mondom. Én a helyedben elmennék kivizsgáltatni magam mert itt valami nagyon nem oké...
2020. dec. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
86%
Egyet értek az előzővel.
2020. dec. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Én meg a helyetekben. Esetleg azért még kiegészítésképpen magyartanárt is javaslok. Esetleg magyar értelmező szótárt. Nem tudom mi segíthet még rajtatok, ha segíthet egyáltalán. A lényeg azért ezekben a hozzászólásaitokból is kiderül. Csak úgy mondtok valamit oszt jóvan. Erről beszélek. Ez ugyanolyan súlyú kijelentés volt, mint bármi amit eddig tettetek. Lehet, hogy a ti társaságotokban az, hogy valakire csak úgy rámondjátok, hogy hülye, az beszólásnak, meg jól megmondásnak számít, de nem az. Én veletek ellentétben kifejtettem, hogy mi a hülyeség a szövegetekben, és ti vagytok képtelenek felfogni. Tényleg nem gondoljátok nevetségesnek, hogy magyarul le van írva a kérdés, és nem fogjátok fel, hogy hogy jön ide, majd erre a reakció nem az, hogy elolvassátok, vagy felfogjátok, hanem hülyéztek egyet és akkor ettől úgy érzitek, hogy igazatok van?
2020. dec. 11. 07:42
 20/27 anonim ***** válasza:
86%
De ki hulyezett le?
2020. dec. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!