Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik az első jelei annak, hogy...

Mik az első jelei annak, hogy a kutyám vemhes?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 11:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
félidő körül már elkezd nőni a hasa, de a legbiztosabb jele az első ultrahang.
2010. aug. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Bozsikrisz ***** válasza:
100%

Ráengedtél egy kant korábban.

Egyébként a kutyák 58-63 napra ellenek, és nagyjából a 4. hét után lehet biztosra megállapítani, ha vemhes. Először az állatorvos kitapogatja, utána ultrahangra kell vinni.

De előfordulhat a vemhesség első heteiben, hogy nincs a kutyának nincs étvágya.

2010. aug. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Igen ráengedtem egy kant, mert van egy kan kutyánk is, de eddig nem "sikerült" a dolog. És eddig nem volt olyan nagy étvágya, de egy pár napja szószerint elkezdett zabálni.
2010. aug. 12. 11:18
 4/27 anonim ***** válasza:
84%

Hála a Jó Égnek, hogy nem sikerült, mégis van Isten! Remélem ezek után sem fog! Vinni kéne ivartalanítani mind a kettőt!

Gondolom se törzskönyv, se tenyész szemle, se kiállítási eredmények, se GENETIKAILAG ÖRÖKLŐDŐ BETEGSÉGEKRE SZŰRÉSEK nincsenek! És nincs elég árva a kutya az országban, ugye?

2010. aug. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
84%
Gratulálok, újabb szaporító.. Remélem én is hogy nem jött össze és nem is fog!
2010. aug. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán NEM VAGYOK SZAPORÍTÓ!
2010. aug. 12. 11:39
 7/27 A kérdező kommentje:
Ja és biztos vagyok benne, hogy a kiskutyák nem kerülnének az utcára!!!!!
2010. aug. 12. 11:40
 8/27 Bozsikrisz ***** válasza:
76%

Akkor mi vagy? Milyen kutyát tettél milyenre?

És minek neveznéd magad, ha nem szaporítónak?

Szerinted valaki, aki foglalkozik a kutyájával, annyit nem képes megtenni érte, hogy ránéz a netre, hogy hogyan is néz ki a vemhesség?

2010. aug. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
81%

nézd, mind a 3000 úgy született, hogy biztosak voltak benne, hogy nem kerül utcára: [link]


Abban is biztos vagy, hogy akik elvinnék, azok se tennék utcára? 5 év múlva se? És nem szaporítanák tovább, és a kölykök kölykei se kerülnének utcára? Gondolkodj már, miért és másfél millió gazdátlan kutya egy 10 milliós országban?

2010. aug. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Szerintem nem kellene ezért leócsárolni.
2010. aug. 12. 11:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!