Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pároztatást kővetően mikor...

Pároztatást kővetően mikor jellenek meg a vemhesség első jelei? ( ha számít akkor egy németjuhász esetében)

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 07:15
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
sztem úgy kb 2 hét után
2010. jan. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább a vemhesség második felében tehát kb. a negyedik hét után sőt minél nagyobb a kutya annál később.
2010. jan. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14%
Már a 20 nap után némelyik kutyusnak a szőrén észrevehető a vemhesség. van melyiknek szebb, finomabb selymesebb lesz, van amelyiknek megfakul.
2010. jan. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Szia!

Szerintem kutya függő.

Mindegyik más és más.

Az én kutyusomon szinte az elejétől látszott, cicijei megnőttek.

A hasán az 5. héttől látszott, igaz, csak 2 kölyök volt benne.

Minnél nagyobb lesz az alomszám, a hasán annál előbb

látszik.

Üdv.

2010. jan. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én németjuhászomnál 4 hét után látszottak meg úgy a jelek hogy biztosak voltunk a dologban. Eleinte csak a cicijei álltak el a hasától, utána elkezdett a pocija is nőni. Meg sokkal több tápot is kunyizott ki magának. Neki 9 kölyke volt (sajnos egy elpusztult =(( ).

2010. jan. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A vemhesség első 4 hetében nem kell több kaját adni, mert akkor még igazából nem nőnek nagyot a picik, és elhízhat az anya, ami nagyon megnehezíti az ellést. 5. héttől viszont beindul a növekedésük, akkor már több élelem kell az anyakutyának. Ultrahangon már kb. 3 hét után láthatóak. A has növekedése nagyban függ a kicsik számától, de ez sem egyértelmű, mert lehet kevés nagy magzat, vagy sok apróbb. Ilyenkor több szeretetet igényel az anya, több simogatást.
2010. febr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!