Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik az ellés első jelei?

Mik az ellés első jelei?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, ha vérzik, akkor aznap tuti, hogy szülni fog. De az én kutyám már reggel csepegtetett, de nem úgy néz ki mint aki elleni akarna.
2010. okt. 17. 14:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%

Mindenkinek ma ellik a kutyája?

Mérd meg a testhőjét, ha alacsonyabb az átlagosnál, lehet imádkozni.

Egyébként almol, keresgéli a helyet, kel-fekszik, a tejtermelés már bőven beindult, tehát ha megnyomkodod finoman az emlőket, akkor azokból tej jön.

2010. okt. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Készíts neki egy dobozban kényelmes helyet, elfogadja.
2010. okt. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%

ha reggel óta húzza tán orvost kéne hívni hozzá, már jócskán délután van.....


ha meg túl vagytok rajta, nem ártana időpontot kérni az ivartalanításra

2010. okt. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Vérzik? Ilyet még nem hallottam. Kapar, keresi a helyét, nem eszik, és a testhője felmegy . készits neki egy ládát, mellé kellő mennyiségű papirtörlőt, infrát a piciknek. És hivd az orvost, legyen készenlétben.
2010. okt. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
23%
Az ellés első jele az, hogy felelőtlen szaporító vagy.
2010. okt. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Kussoljatok már ezzel a nagyokos dumátokkal hogy szaporító. F@szom kivan már veletek. És ha nem ivartalanítom ki a kutyámat akkor mi lesz? Csúnyákat írsz ? .... pffff .. Bocsi mindenkinek, de találtam ezen az oldalon pár hasonló kérdést, és mindenhol ez a duma megy, minthogy értelmes válaszokat írjanak. Persze tisztelet a kivételnek.

Többieknek pedig nagyon köszönöm a válaszokat. Már nem vérzik, de nem is eszik, a testhőmérséklete pedig megnőtt. De semmi furcsább. Lehet éjjel kerül sor az ellésre. :)

2010. okt. 17. 18:06
 7/19 anonim ***** válasza:
18%
Te meg ásd már el magad, mert annyira h*lye vagy hogy én érzem magam kellemetlenül miattad! Nem véletlenül írjuk ennyien hogy csak egy undorító féreg szaporító vagy! Mi értünk a kutyákhoz, te meg nem! :) És a szánalmas hozzáállásodból is látszik hogy csak egy analfabéta vagy, akinek abszolút nem fontos a kutyája, mert össze vissza elleti, boldog boldogtalan szűretlen, törzskönyv nélküli kutyával akivel talán rokonok is és azt sem tudja mik az ellés előjelei..
2010. okt. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Tökéletesen igazad van. Légy boldog :)
2010. okt. 17. 19:46
 9/19 anonim ***** válasza:
38%
hívj már orvost ahhoz a kutyához, nem normális, hogy vérzik, pláne nem, hogy nem ellett még le reggel óta.....ha élve akarod a kutyád, hívj orvost hozzá...és igen, egy buta, felelőtlen szaporító vagy...
2010. okt. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem nincs avval semmi gond, ha egy lelkes kuytagazdi kutyája ellik! Avval mi a gond, ha nincs törzskönyve? Mennyi az esély rá, h a 2 kutya rokon? És avval mi a gond, hogy nem rögtön pénzt akar csinálni a kiskutyákból?

A kérdésedre a választ sajnos nem tudom, az összes kutyám ivartalanítva volt eddig...Sok sikert!

2010. okt. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!