Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel tudnék a kutyáknak egy...

Mivel tudnék a kutyáknak egy részt elkeríteni a szobába?

Figyelt kérdés

Lehetőleg költségmentesen.

Egy kb. 2 méteres részt.


2020. dec. 12. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Költégmentesen?

Körbetolod bútorokkal.

2020. dec. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Szépen lecsiszolt fadeszkákból összeeszkábálhatsz egy kerítést; vagy két kutyaólat úgy merölegesen helyezel el, hogy elzárják a sarkot. Vagy padokból, székekből. Vagy valami gyerekjáróka/rácsoságy részleteiből, vagy szekrények által amiket odatolsz, vagy úgy építed össze a polcdarabokat, hgoy vsináljanak egy kerítést, de amúgy van ilyen naagy kutyaszállító doboz is, abba is belemegy szerintem.
2020. dec. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
23%
A kutya az udvarra való
2020. dec. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja kistestű rövidszőrű
2020. dec. 12. 19:05
 5/9 anonim ***** válasza:
38%

Pontozzatok le engem is, de nem csak kutya, semmilyen állat sem való lakásba. Persze aki istállóban akar inkább lakni ugye... Látszik, hogy odáig jutottunk, hogy az emberek jó része már annyira egoista, hogy csak ő létezik, akár a józan ész vagy akár ember társai kárára is.

Őseink legalább tudták, hogy pl. a kutyának feladata van: házat őríz, terel, vadat hajt fel, szökevényt fog, csempész árut keres, életet ment, vakot vezet, és még hosszan sorolhatnánk. A macska meg az egeret fogja meg, ez az ösztöne. Madaraknál is ott vannak pl. a sólymászok. Az állatok másik körébe tartoznak az élelmezésért tartott jószágok. És persze vannak a vadállatok.

Azért arra kíváncsi lennék a kérdezőtől, hogy szerinte melyik kategóriába fér bele az ő állat tartása? A "nekem jár" vagy "játszani kell a gyereknek", esetleg "tenyésztő vagyok (lakásban?!" ? Nonszensz...

2020. dec. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
Csatlakozom a 3-as hozzászólóhoz.
2020. dec. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
5-ös, köszi, hogy felvilágosítottál, mindjárt kirakom a hörijeimet és a kaméleonomat a szabadba, szerencsére mostmár tudom, hogy szarul érzik magukat lakásban. KÖSZÖNÖM HOGY SZÓLTÁL!
2020. dec. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
7-es, köszönöm, egy vallomással ért fel a kinyilatkoztatásod a személyiségedet illetően. Ne is tégy másképp soha. Csak magadra gondolj! Ilyen emberek kellenek nekünk!
2020. dec. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bolondok.
2020. dec. 13. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!