Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyákat szeretnék elkeríte...

Kiskutyákat szeretnék elkeríteni de nem tudom hogy mi lenne erre a legjobb. Az apró lyukú háló vagy esetleg deszkák? Elvileg nem is kell magasnak lennie egy olyan fél méteresre szeretném. Hogy lenne ezt jó csinálni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 12. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem érdemes gondolni arra is, hogy esetleg beleakadhat a körme, foga így én a hálót nem használnám. Ha meg tudod csinálni úgy deszkákkal, hogy ne legyen közte olyan rés, ahová beakadhat a lába, vagy felsértheti akkor az jó lehet. Nem tudom mennyi idősek a kutyák, de ha még tényleg kicsik akkor biztos nem rágják át magukat a deszkákon.


De lehet érdemes lenne beszerezni pár bútorlapot vagy mit, vannak olyan préselt lapok, abból ügyesen meg lehetne csinálni. Vagy akár régi szekrényekből is, ha szétszeded, majd méretre vágod és úgy összerakod a lapokkal.

2013. márc. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Kölykök? Ugye lakásban akarod őket elkeríteni?
2013. márc. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért akarná őket a lakásban elkeríteni?


Az meg sem fordul a fejedben, hogy csak akkor lennének kint, ha jó idő van....?


Kiskutyák fajtájától függ, hogy miből érdemes készíteni. Ha van rá lehetőséged, akkor vegyél kerítéselemet, ami rozsdamentes, különböző beosztással gyártják, illetve különböző méretben.


Ha erre nincs lehetőséged, akkor szerintem mind a háló mind pedig a deszka megfelelő lehet, természetesen a kialakításnál, ill.a méretezésnél figyelj a kiskutyák méretére.

2013. márc. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekünk bevált a ketreckirályos megoldás, egy könnyen kezelhető, összecsukható ki szobai kennel.

[link]

2017. márc. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!