Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen lehetőségei vannak...

Milyen lehetőségei vannak annak, aki nem képes tovább gondozni a kutyáját?

Figyelt kérdés

Kedves Kutyatartók, megkértek ma, hogy írjak egy hivatalos levelet egy személynek, aki egy kutyapanzióban hagyta a kedvencét és nem jelentkezik érte, a szolgáltatásért nem fizet.

Arra gondoltam, hogy a levélben feltüntetném, hogy milyen lehetőségei lennének ehelyett a megoldás helyett, mert szerintem azért hagyta ott, mert jó helyen akarta tudni.

Talán anyagi gondjai lehetnek.


2020. dec. 16. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

-Menhely

-Gyepi

-Ha valamilyen fajajelleggel bír, akkor fajtamentés

- Jófogás, Facebook hirdetés

2020. dec. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Az eszedbe sem jutott, hogy esetleg covidos lett az illeto es egyszeruen keptelen a kutyaert jelentkezni ... talan egy ilyen dolog is elkepzelheto. Gondolom megvannak a gazdi adatai (legalabb a chipben) ... utana lehet jarni, hogy mi a valos helyzet.
2020. dec. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Ha leakarta volna passzolni a kutyat, egy menhelyen is leadhatta volna ... miert ment volna panzioba?
2020. dec. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik infarktusom sem tervezett dolog volt, egyszer csak elvitt a mento ... ha a kutyam panzioban lett volna azokban az idokben, en sem tudtam volna napokig jelentkezni erte es meg csak telefonalni sem tudtam volna.
2020. dec. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szeptember óta nem jelentkeznek.
2020. dec. 16. 18:37
 6/9 A kérdező kommentje:
Költözködés miatt adták le 3 hetet kifizetve.
2020. dec. 16. 18:41
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tehat 3 hetet ki is fizettek ... ha sumakoltak volna, nem fizettek volna semmit hanem leadtak volna valahova ingyen.
2020. dec. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen. Ezért kellene felszólítást írni, hogy jöjjenek a kutyáért, fizessenek, és ha azért nem jönnek, mert nem akarják már elvinni, akkor hova fordulhatnak.


Köszönöm a válaszokat.

2020. dec. 16. 19:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Van telefonszámuk, amin fel tudjátok hívni őket?
2020. dec. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!