Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, ha egy másik...

Mit csináljak, ha egy másik kutya erősen dominálja az enyémet, és a másik gazdi nem reagál?

Figyelt kérdés

Hogy védjem meg? A másik kutyára rá lehet szólni?

Vagy a gazdira? Vagy csak vigyem el a kutyát?


2020. dec. 18. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Amikor el tudjátok kerülni, kerüljétek el, amikor nem, akkor szólj a másik gazdinak, hogy fegyelmezze a kutyáját.
2020. dec. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%

Szia.

Nem tudom hogy mekkora a kutyusod de hogyha akkora hogy fel tudd emelni akkor szerintem emeld fel és menj el vele onnan mert ezzel valamilyen szinten meg tudod védeni. Ha pedig akkora hogy nem lehet valami könnyen felemelni akkor hívd el onnan és mennyetek el.

Persze hogyha a gazdája nem szól rá akkor szerintem nyugodtan rá szólhatsz a másik kutyára. De akár még a gazdájára is rá szólhatsz hogy figyeljen a kutyára.

Hogyha elviszed a kutyádat az is egy jó megoldás mert akkor nem kerülsz konfliktusba a másik gazdival és a kutyádnak sem lesz baja.

2020. dec. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Én nem mennék egyszerűen hozzájuk. És szólnék a gazdának, hogy ne engedje oda a kutyáját hozzátok. (Nyilván egy futtatóban ez nem megoldható.)

Ha mégis ráengedi a kutyáját rátok, zavard el.


A te kutyád egészsége, önbizalmának megtartása legyen a legfontosabb! Ne a másik ember egója és büszkesége.

2020. dec. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Amikor nálunk hasonló volt (kistestű keverék kutyám képébe akart mászni egy border, a gazdája meg kilométerekkel arrébb beszélgetett), egyszerűen beálltam közéjük és rámordultam a kutyára, hogy takarodjon. Vette a lapot, meghátrált, de miután továbbáltunk is nekem kellett fél szemmel a kutyát figyelnem, mert simán kijött volna utánunk az úttestre is, annyira lekakkantotta a kedves gazdája.
2020. dec. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Mit jelent konkretan, hogy erosen ledominaljak a kutyadat? Mi tortenik ilyenkor? Milyen kutyad van? A te kutyad, hogy reagal?
2020. dec. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

"A másik kutyára rá lehet szólni?"

Ne viccelj már, mi a bánatért ne lehetne? Rászólnék, aztán ha nem működik megfognám és odébbraknám.

2020. dec. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mindkét kutya labrador, kanok. Örültem elsőnek, mert a környéken kis termetű kutyák vannak és nem engedik nagyokkal játszani őket.

A másik labrador meg akarta hágni az enyémet de rendesen hátulról, már nem csak a mozdulatokat utánozta. El akartam hívni az enyémet, de nem tudott jönni. Eltoltam a másik kutyát igazából már, de nem voltam magabiztos. Ekkor kiszabadult az enyém, de a másik gazdája csak telefonált, meg mondta, hogy milyen cukik.

2020. dec. 18. 14:08
 8/12 anonim ***** válasza:
24%
Szoval akkor megakarta kufircolni ... ez nem ledominalas, ez csak siman bunko viselkedes :) Nyugodtan szolj ra ilyenkor a masik kutyara ... valoszinu a masik gazdi tudta, hogy ivartalan a kutyaja es nincs mitol felni.
2020. dec. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20%
Nekem sokszor a kozepazsiai kanomat akarja megdugni egy kislany labrador :)))
2020. dec. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
23%
Szóval mindketten kanok és az erősebb dugni akar? Ebből hogyan lenne kiskutya? Már erre a szintre is bekukkantott ez a fránya LMBTQ...?
2020. dec. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!