Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Új munkahelyemen egy németjuhá...

Új munkahelyemen egy németjuhásszal kellene megbarátkozni, hogyan?

Figyelt kérdés
Eléggé hamis és utálja az idegeneket, fluktuáció kicsi, ezért én újoncként félni fogok tőle. Pedig nekem kéne etetni is.
2020. dec. 18. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pedig csak annyit tudsz elrontani, hogy félsz. Majd megszok téged, ha nem viselkedsz furán, teszed a dolgod és nem óvatoskodsz akkor ő is hamar elfogad. Ha félsz és furán viselkedsz, akkor még az én birkalelkű kutyám is megnézne magának. Esetleg kérdezd meg azokat akik ismerik, hogy van-e bármi amire rosszul reagálhat, mire lenne érdemes figyelned.
2020. dec. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kenelben van?

Adj kézből neki a kajájából, feszes tenyérrel, hogy ne tudjon beléd akadni a foga. Engedd, hogy megszagoljon. Mivel kajával közelítesz hozzá, szerintem nyert ügyed van. :D

Esetleg az elején vihetnél valami extra finom falatot neki az ismerkedéshez. Virslit vagy ilyesmit. Vegyél egy zacskó jutalomfalatot és mindig ha találkoztok, adj neki egyet, így egyből szeretni fog, mert te vagy a finom falatos ember.

2020. dec. 19. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%

Mindig legyen a zsebedben egy macska ... ha a kutya baratsagtalan, csak eldobod a macskat es mar nem is veled fog foglalkozni a kutya :)


Ha elfogynak a macskak, probalkozhatsz kolbasszal is :D

2020. dec. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem kennelben van, szabadon, egy udvarban kell vele lennem.
2020. dec. 20. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!