Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor és hol vannak havanese...

Mikor és hol vannak havanese találkozók?

Figyelt kérdés

Egyszer de ha nekünk tetszik akkor többszöt is elszeretnénk vinni a havanese kutyánkat egy igazi havanese találkozóra.Én már régebben érdeklőttem ijen találkozók után de nem volt a google-ba beirtam de már mindegyik lejárt. Ha tudtok kérlek írjátok le nekem hogy :

hol található a találkozó

hányórától hány óráig

és persze hogy meik nap meg ilyenek. Ja igen és csak azért mert azt szeretnénk ha a 3 hónapos havanese kutyánk végre talizna a többi havanésével mert nem szeretném hogy mongyuk egy chivavától tanuljon. Eddig csak pár havanese kutyát láttunk de nem voltunk sokáig velük.Előre is köszönöm.


2010. aug. 12. 21:35
 1/9 A kérdező kommentje:
SENKI? ;(
2010. aug. 13. 12:44
 2/9 anonim ***** válasza:

A havaneset mindenféle kutya köző kell vinni nem csak havanesek köző,nagytestű kutyák közé is,ezt hívják szocializációnak...


Az indexes havanese fórumosok szoktak néha találkozni,regisztrálj be oda.


Nekem is havanesem van ,ivartalanított kislány.


Tényleg fontos,hogy találkozzon más kutyákkal,mindenféle fajtával,lehetőleg nagyobbakkal is,különben felős lesz később.

2010. aug. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom. De téll nem találok egyetlen egy olyan fórumot ahol erről írnának.
2010. aug. 13. 21:48
 4/9 anonim ***** válasza:

Regisztrálni kell az indexesre és ha lesz ott akkor láthatod.


A kopaszi gátnál egyébként több kistestű kutya is szokott lenni,szép ápolt a kutyafuttató ott.


Vagy viheted kutyasuliba ,ott van kutyaovi direkt kölyök kutyáknak.


A havanese viselkedését megfelelő szocializációval tudjátok alakítani,nem azzal,hogy csak havanesekkel viszitek egy társaságba.

A megfelelő nevelés is fontos.

2010. aug. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ok. Am köszi
2010. aug. 14. 09:26
 6/9 A kérdező kommentje:
Jó de én székesfehérváron szeretném elvinni mivel ott lakok.
2010. aug. 14. 09:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozz egy kutyasulihoz,biztos van ott is a környéken.ott talán lesz másik hava,de ez ivdéken nem jellemző.
2010. aug. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ok. de azért fizetni kell? ha igen mennyit?
2010. aug. 14. 10:40
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen.Változó vidéke olcsóbb,olyan 1000per foglalkozás.

De ez igazán nem nagy összeg a havanesesre ennek sokszorosát rá fogog költeni még)táp,szőrápolás,oltások,ivartalanítás,ha beteg lesz stb..)

2010. aug. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!