Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Így már kövérnek számít? Vagy...

Így már kövérnek számít? Vagy enyhén kövér? Vagy így jó?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Ideális? Enyhén kövér? Kövér?

Illetve ha már kövér/enyhén kövér hogy tudnánk diétáztatni? Illetve mit mozogjunk/sportoljunk?

Bármilyen tanácsot szívesen fogadok.



2020. dec. 23. 16:10
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

20

Lehet hogy egy kicsit a háttér és a szőr is bezavar. Holnap ha világos lesz csinálok élesebb képet is.

2020. dec. 23. 20:03
 22/35 anonim ***** válasza:
31%

A sulya: az elso bordak latszodjansk enyhen. De a nagy szor miatt csak tapintani tudod. Szerintem nincs elhizva,de tapogasd meg.


Kalcium es tapanyaghianya van. A hatso laba nem igy kene alljon. Izom is keves van rajta a keves feherje miatt. Az is felelos a helytelen hatso laballasert.

Ugye minel izmosabb,annal kevesbe hizekonyabb. Izom a sporttol ,sulyhuzasbol ,kutyakkal jatszasbol lesz. Sportolni meg rendes hussal lehet igazan.

2020. dec. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Értem. És ezeket hogy tudnám pótolni? Amúgy egyáltalán nem így szokott állni, itt az istenért nem akart felállni.
2020. dec. 24. 07:00
 24/35 anonim ***** válasza:
Helytelen hátsó lábtartásról jut eszembe,ha nem tudsz segíteni 22, akkor úgyis terveztem már kérdést kiírni+próbáltam már utána járni: Az normális, hogy ha néha egyik-másik hátsó tappancs párnái előre buggyannak? Nem tudom érthetően fogalmazom-e.🤔 Hogy nem mindig a párnákon lép. Illetve ha ez is ilyen testtartásbeli probléma, akkor hogyan lehet ezen segíteni, vagy kinövi? Vitaminhiányt elképzelhetetlennek tartok... Mozgás és izom is rendben van és nincs ilyen állása,mint a Kérdezőnek a képen és még kölyök. Köszi és bocs az offért (bár lehet a Kérdezőt is érinti), 20-as voltam.
2020. dec. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Kapunk új képet, vagy minek emelted ki?
2020. dec. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen ideális
2020. dec. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
68%
Enyhén.
2020. dec. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
80%

Hát a mai labradorokhoz képest tök normális sajnos.

Próbáltam googlrban képet keresni egy igazi normális labradorról, de még a kutya-tár fajtaleírásánál is egy dagadt labrador van megadva ideálnak ....

2020. dec. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Itt vannak az új képek, minőség fényévekkel jobb hátha így jobban látszik

[link]

[link]

2021. jan. 4. 14:40
 30/35 A kérdező kommentje:
Kövér vagy simán csak nagytestű? Mert láttam pár képet az a “homokóra” forma megvan
2021. jan. 4. 14:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!