Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok árról a mondásró...

ReGina... kérdése:

Mit gondoltok árról a mondásról mi szerint mig a cici nagyobb mint a poci, addig nem számít valaki kövérnek?

Figyelt kérdés

Ezt valahol olvastam és érdekesebben volt megfogalmazva de nem tudom pontosan idézni.

Tehát egyetértetek,ha igen miért ha nem miért.

Lehetőség indoklást is kérek és egy nemet és életkort

21/L



2020. júl. 24. 20:18
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek
Nem értek egyet
Bizonyos esetekben igaz
69 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Ha nagyon kicsi a cicid, esetleg szinte teljesen lapos, akkor azért ez már nem olyan egyértelmű.

27/F

2020. júl. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet. Sok embert láttam már, akik leginkább combra, fenékre híznak, és látszott rajtuk, hogy azért van rajtuk túlsúly. Ilyen helyzetben ha az embernek nem olyan picik a mellei, akkor simán össze lehet hozni a nagyobb mell - kisebb has kombót, míg a combon és a fenéken van azért felesleg. Persze amúgy az is relatív, hogy kinek mi számít kövérnek.
2020. júl. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Lemaradt, 18/L.
2020. júl. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Oké és ezt hogy kell érteni? Mert vannak olyan kövér emberek akiknek a mellük a hasán lóg. Ott hogy lesz nagyobb a has mint a mell ha azon van rajta?
2020. júl. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem ilyen egyszerű, ahogy írták már mások is.


Annyi valóságalapja lehet, hogy orvosilag valóban az ún. körtetípusú elhízás (tehát végtagokra, fenékre hízás, így mellre is) egészségügyi rizikója mérhetően alacsonyabb, mint ha valaki potrohos.

2020. júl. 25. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez a mell méretétől és attól is függ, hogy mennyire hízik hasra valaki. Én hasra is hízok, ezért 5-6 kiló plusz után nem veszek fel szűk felsőt, mígy barátnőm ugyanettol a feleslegtől ugyanazt felveszi simán mert talán egy kicsi megy a csipőjére de nem feltűnő.

Tehát ha kicsi vagy közepes a mellé és hasra is szokott hízni akkor 8 kiló feleslegtől is nagyobb lehet a hasa pedig még nem kövér. És ha nem kifelyezetten hasra hízik hanem minden másra akkor is lehet kövér. Szóval tényleg nem olyan egyszerű.

Az hogy esztétikailag az a szebb ha a has kisebb az más kérdés.

2020. júl. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!