Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 5 hónapos husky kiskutya...

Egy 5 hónapos husky kiskutya mennyire bírja a hideget?

Figyelt kérdés

2020. dec. 27. 05:21
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
sziberiai fajta!
2020. dec. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Ez az idő még csak nem is hideg neki.
2020. dec. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem hideg neki :D
2020. dec. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Itt arra gondol a kerdezo,h egy 5 honapos kolyokkutyat kirak egesz napra a kertbe....grat
2020. dec. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

egy öthónapos husky vígan elvan ilyen időben...


Akinek nem volt ilyen bundás nagytestű kutyája az kérem ne okoskodjon :) Én is rettenetően sajnáltam a fél éves bernimet mikor jöttek a mínuszok, de amikor kinéztem az ablakon, és a hátára fekve, égnek álló lábakkal álmodta az igazak álmát, akkor jöttem rá, hogy ő egy alpesi kutya, nem egy simabőrű némber :) Ott a szuper ház, ami egy évben csak egyszer használ, mert minden havas, zimankós reggelen ott a nyoma a fűben, ahol az éjszakát töltötte.

2020. dec. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Metionin ***** válasza:

Ezt a mostanit simán. Éjszakára még ajánljátok fel neki hogy bemehessen, de simán előfordulhat hogy nem fog. De ugyanígy megeshet hogy szeretne bent lenni a kutya, mert a gazdáival akar lenni, ezt is figyelembe kell venni. Ismerős huskyk szinte mind bent vannak amikor a gazdák otthon tartózkodnak, de amikor pl.alszanak, inkább kikéredzkednek.

5. nálunk a berni keverék dettó ugyanezt csinálja.

2020. dec. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!