Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalaníttassam a 19 hónapos...

Ivartalaníttassam a 19 hónapos kiskutyámat?

Figyelt kérdés

Van egy 19 hónapos keverék 6.kg-os kutyám,eddig kétszer tüzelt és mind a kétszer álvemhes lett utána, szóval valószínűleg a többi után is az lesz:(

a maglódi orvosom 14000ért ivartalanitaná nekünk

elfogadjam??állítólag jó orvos(rutinos)(a neve:Dián Tamás)


2010. aug. 13. 11:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémet is ő ivartalanította.

Hát...

Biztos jó orvos (azóta voltunk már nála többször is), de nagyon elkélne neki egy aszisztens. Elég nagy rumli, meg kosz van nála mindig, de jól megcsinálat. És olcsón.

Szerintem ivartalanítsd.

2010. aug. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Bozsikrisz ***** válasza:
100%

Mindenképp! Az álvemhesség nem tesz jót a kutyáknak, ráadásul a cicije elkezd tejet termelni, ami aztán ott is marad.

Az ár is korrekt. Hajrá:)

2010. aug. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tűzelés után mindig gond volt a kutyával, szerintem megérné a pénzt és a fáradtságot. A jövőben legalább ettől a gondtól megszabadulhatsz.
2010. aug. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

köszi szépen

az elsőnek:irok privit:kiváncsi vok a részletekre...:)

2010. aug. 13. 11:31
 5/13 A kérdező kommentje:

kedves első!!!létszi irj privátot vagy add meg az e-mailodat

kíváncsi vagyok a részletekre

2010. aug. 13. 11:36
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
másodiknak: a kutyáknak NINCS CICIJÜK.
2010. aug. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Bocsi hogy belevau de egyikőtöknek sincs privát üzenet engedélyezve akkor hogy akartok egymásnak privit írni, ha e-mail címet sem adtok meg? :O

Amúgy mindenképp érdemes ivartalaníttatni, már csak azért is, mert az álvemhesség során pangó tej keletkezik az emlőben, ami később daganatos elváltozásokhoz vezet(het). Ismerek ilyen kutyust, mindig álvemhes volt tüzelés után, most 8 évesen lett emlő daganata. :(

2010. aug. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha nincs cicijük, mégis hogy szoptatnak a szukák? :O
2010. aug. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

kedves kérdező.

nem tudok privátot írni, mert nem látszik az emailcímed. szerintem az csak a válaszolóknál látszik. Tehát ha van valahol válaszod, akkor linkeld be (meg írd meg, hogy melyik vagy) és ott majd kiválasztom a privát üzenet opciót.

2010. aug. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bocs, én írtam a cicit. Az emlőjük...ezen ne múljon.
2010. aug. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!