Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? Nagyon magam...

Mit csináljak? Nagyon magam alatt vagyok.

Figyelt kérdés
Reggel lövöldözést hallottam, de még feküdtem az ágyba...kiderült, hogy a 3. szomszéd lövöldözte a németjuhász kutyáit...apa épp arra ment el kocsival és látta ahogy ki volt kötve a kerítéshez és épp agyonlőtték...elvileg azért mert már öreg volt, nem fialt, stb...merthogy annak a szomszédnak sok németjuhásza van...de ez nem fer...inkább altatta volna el...én nem láttam mi történt de eléggé megállt a szívem...ez ugye mondható állatkínzásnak? :(:(
2010. aug. 13. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
persze hogy az. Hívd az állat védőket rá!
2010. aug. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrséget is!
2010. aug. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem mondható állatkínzásnak, hanem az! Mindenképpen vedd fel a kapcsolatot az állatvédőrséggel. Ők országos szinten foglalkoznak a mentéssel, nem rég alakultak.

Itt a honlapjuk: [link]


Vagy a német juhász fajtamentéssel is felveheted a kapcsolatot biztos, hogy Ők is segítenek.

Honlapjuk: [link]


Tudjátok bizonyítani valamivel, hogy lelőtték illetve lelövik az öreg kutyájukat? Pontosan hány kutyája van a szomszédodnak? Milyen tartási körülmények közt vannak? Más szomszéd tudja igazolni azt, hogy agyonlövik a kutyákat? Írj egy privátot és segítek!

2010. aug. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

jaj Istenem :'(

én még a disznóvágást is végigsírom.

szegény kutyusok

2010. aug. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan szerezzetek bizonyítékokat, és hívjatok álltvédőket, rendőrséget, amíg még ehet vért találni, meg nemrég elült fegyvert, stb.
2010. aug. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Már maga a fegyverhasználat is bűncselekmény, úgyhogy én első körben a rendőrségnek szólnék.
2010. aug. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Akiteki ***** válasza:
100%
Rendőrség! A fegyver miatt kimennek. Állatkínzás miatt nem biztos, hogy ugranának.
2010. aug. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az előzővel egyetértek a fegyver miatt biztos kimennek.


egyébként szegény kutyus. :(:(

2010. aug. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez szörnyű!Ne hagyd annyiba,mert sosem fog nyugodni a lelkiismereted.Ez a szemét a többi kutyájával is meg fogja tenni ezt.CSELEKEDJ!
2010. aug. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor nézzük rendőr szemmel az ügyet: ha van bizonyíték, hívható a rendőrség. DE! Ha a dolog magánterületen történt, házkutatási paranccsal lehet csak az adott területre bemenni. Valamint, ha az illető személynek van vadász (fegyvertartási) engedélye, és van esze, akkor ennyit fog mondani: a kutya kóborkutya volt, az utcán találta, emberekre veszélyes volt, befogta és magánterületén az állat veszélyességére való indokkal elpusztította.

Itt már nem lehet tenni semmit.

2010. aug. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!