Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya is meg tud hatódni,ú...

Egy kutya is meg tud hatódni,úgy mint az ember?

Figyelt kérdés
2 kutyám közül az egyik,ha megsimogatom,teljesen természetesen reagál,ahogy az a kutyáknál lenni szokott,csóválja a farkát és dörgölőzik.A másikat ha megsimogatom,csak ül vagy fekszik,felém se fordítja a fejét,csak néz a másik irányba.Mintha ott se lennék,csak hagyja hogy csináljam,de semmi reakció.Se meg nem mozdítja a farkát,se másvalami reakció,amiből érzékelné,mintha nem élvezné,vagy talán zavarónak is találná a jelenlétem,olyan érzetem van.Ha viszont sokkal gyengédebben,lassan és lágyan simogatom tovább a testét,akkor rámnéz egyenesen a szemembe és nyel egy nagyot.Nem könnyes a szeme vagy ilyesmi,csak néz egyenesen a szemembe és nyel,de a farkát ugyanúgy nem mozdítja,nem dörgölőzik,csak közelebb húzódik hozzám jó szorosan a testével és néz föl rám a szemembe.Ha arrébb húzódok és leguggolok mellé hogy egy vonalban legyen a fejünk és úgy szemezünk,hogy ezzel az egyenrangúságot sugalljam felé,hogy nem tartom magamat többre nála,hogy a barátját lássa bennem,ne pedig a gazdáját.Akkor ő megint csak odahúzódik szorosan a testemhez,én átölelem,ő pedig megint nyel.

2020. dec. 29. 02:47
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Igen,meg tud hatodni.


En fozok a kutyamnak. (Mar tobb gazda visszavitte a tenyesztohoz. ) Amikor mondom neki,h ezt neked foztem ,akkor ramnez es konnybe labad a szeme kb. Latom rajta a meghatodast.

2020. dec. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Igen, természetesen! Hiszen a kutyák is éreznek, vannak érzéseik! Nem csupen csak élőlények, de érzőlények is.
2020. dec. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Én meghatódtam a leírásodtól.
2020. dec. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1.,2.,3.:Nagyon Szépen Köszönöm a válaszokat! :)
2020. dec. 30. 20:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj de cuki. És a főzős kutyus is.
2020. dec. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És az 5-ösnek is Köszönöm! :)
2020. dec. 30. 20:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Kerek történetek (kutya az emberért, ember a ... - YouTube

www.youtube.com › watch

2013. jún. 16. — Szívszorító és gyönyörű, párhuzamos történetek az önzetlenségről, hűségről és szeretetről: hogyan segít a kutya egy sérült embernek és az ... Ezt nézd meg gyönyörű történet.

2021. jan. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7.:Köszönöm,belenézek.
2021. jan. 1. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!