Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor fog szilárdat kakilni...

Mikor fog szilárdat kakilni egy 11 hetes bernipásztor? Mivel etessem?

Figyelt kérdés
még mindig folyósat kakil pedig tápot kap egy kis huslével de most adtam neki sima tápot nyers huscafatokkal.
2010. aug. 13. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kutyának ne adj nyers hust....meg konzervet se magában,bár arra ugy se fogod rászoktatni,különben rámegy a gatyád is nagykorában:)
2010. aug. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szilárdat kellene kakilnia már rég, tehát leginkább nézesd meg egy állatorvossal. Nyers húst se adj neki, én mondjuk felnőttnek sem adok, legalább leforrázom, de egy kölyöknek pláne. Milyen tápot kap?
2010. aug. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A húst ne nyersen add neki, hanem megfőzve! És szerintem kezdd el konzervvel és táppal etetni, szerintem most már szilárdat fog lassan kakilni.
2010. aug. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, volt olyan kérdés is ,hogy mivel etesd. Bármelyik prémium márka Giant puppy vagy giant junior tápjával.
2010. aug. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Akiteki ***** válasza:
100%

Adj neki csak tápot. Az ételváltástól is lehet hasmenése.

Pici még a kutya, bármi baja lehet. Inkább mutasd meg orvosnak. Úgyis van még hátra legalább 1 oltás

2010. aug. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
oks az esti adagja csak táp lesz. am a hust anyukám leforrázta stb...
2010. aug. 13. 15:11
 7/9 Matyi87 ***** válasza:
65%
Elsőnek próbálj tápot váltani, valami sensitvet.. Nekünk is ez volt a baj. Később már lehet próbálkozni valami táplálóbbal. Én pro-plan halas tápját adtam nekik... kicsit drága de jó,volt.
2010. aug. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Morfologus ***** válasza:
45%
Adj neki főtt rizst, nekünk segített mikor fosott.
2010. aug. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

oks! Köszi a válaszokat, körülnéztem a kennelben és találtam már szép hosszukás darabokat amik egyben voltak stb.

(y)

2010. aug. 13. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!