Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit javasoltok ha a kutyát...

Mit javasoltok ha a kutyát először viszem kirándolni?

Figyelt kérdés
Egyáltalán jó ha a kutyát kirándulni viszem.
2010. aug. 13. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Hova viszed kirándulni? A tanács függ attól is, hogy milyen helyre viszed. Erdős részre mentek kirándulni vagy hova?
2010. aug. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
meg azon is múlik,hogy milyen kutyád van,milyen a természete...én mindig viszem magammal a kutyám,eddig még sosem volt vele probléma,imád utazni,egyébként ő egy Jack Russel terrier.
2010. aug. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sík terepre megyünk . A kutyám egy Tibeti spániel
2010. aug. 13. 16:50
 4/9 A kérdező kommentje:
De még pontosan nem tudom hova megyünk de nem erdőre
2010. aug. 13. 16:52
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szokták élvezni a kutyáim ha kirándulok velük.

Szerintem a nyakbacseppentős kullancsvédelem(pl frontline) elengedhetetlen. Egy bokorról is rámehet a kullancs, és mostanában elég sok a babéziás kutya.

2010. aug. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ételen italon és kutyazacskón kívül valamit vigyek
2010. aug. 13. 17:07
 7/9 anonim válasza:
én a jack russeles gazdi vagyok,ha az éjszakát is ott töltjük,szoktam vinni a plédjét,hogy érezze biztonságban van,játékot min egyet,jutalom falatokat,hisz mégiscsak kirádnulasrol van szo ;D...
2010. aug. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Akiteki ***** válasza:

Kullancs ellen spot-ont mindenképp tegyél rá. Advantixot ajánlom, frontline használata mellett már ment bele kullancs a kutyáimba és betegek lettek.

Kaját csak akkor vigyél magaddal, ha biztosítani tudod, hogy evés után legalább egy órát pihenhet. Ha folyamatosan sétáltok, akkor csak víz kell. És persze a kutyát se felejtsd otthon. :))

2010. aug. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Az én kutyám is tibeti spániel

nagyon örültem mikor láttam h a tiéd is az ;)

Nagyon kevés van belőlük.. =(

Az enyém nagyon nagyon élvezi..

egyszerűen azt nem lehet leírni :D

2010. aug. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!