Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » VetriDMG helyett a VetGuard...

VetriDMG helyett a VetGuard vagy DMGuard miben különbözik?

Figyelt kérdés

Két öreg kutyám van, kúraszerűen kapják a nagy üvegest. Eddig VetriDMG-t vettem, de már 26000 az ára és ez sok.

A DMGuard 16000 a Vetguard pedig 19000. Mitől olcsóbbak ennyivel? A mennyiség, a hatóanyag, az egységnyi hatóanyagban megegyeznek. Melyiket melyik gyógyszercég gyártja, hogy ennyivel drágább a Vetri?



2021. jan. 1. 15:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Csak a márka miatt, én is régebben mikor elkezdtem kikértem dokiktól, tapasztaltaktól, kutyás ismerősöktől tanácsot, de mindenki szerint ugyanaz, ugyanolyan, csak az ára más, én a legolcsóbb DMGuardot veszem 2 immunrendszerhiányos cicának és 3 idős kutyának.
2021. jan. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
A befut(tat)ott termékeket lehet drágábban adni, mert elviszi őket a hírnév. A másik útja annak, hogy megvegyék a termékedet, ha olcsóbban adod. A két olcsóbb termék ráadásul magyar, tehát rövidebb az értékesítési lánc. A DMGuard-ot a Vitamed, a VetGuard-ot a Tolnagro gyártja. A legolcsóbb egyébként a lovaknak meg nagytestű állatoknak a kilós kiszerelésű vegytiszta hatóanyag, pl. [link]
2021. jan. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta az orvos, hogy a DMGuard és a VetriDMG ugyanolyan jó, csak az előbbi magyar és olcsóbb ;).
2021. jan. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
hasznos dolgokat olvastam, köszönöm. Akkor a vetguard tuti van olyan jó mint a vetri dmg? A Vetgard összetétele nagyon szimpi. Köszönöm ha válaszol egy hozzáértő :)
2021. ápr. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet másmilyen, mert egyszerűen ugyanaz benne a hatóanyag vegyülete és ugyanolyan dózisban van benne. Ha a hatóanyagban akár egy atomban, akár a molekula térszerkezetében egy kicsi eltérés is lenne, az már más anyag lenne más névvel, más hatásokkal. De ha az összetevőlistában a hatóanyag neve, mennyisége megegyezik, akkor a hatása is UGYANAZ, nincs mese.

Innentől már csak marketing, hogy melyiket adják olcsóbban/drágábban. Hozzátéve, hogy már az is pusztán üzleti fogás, hogy oldott állapotban, cseppentős üvegben hozzák forgalomba, hogy az embernek még inkább meglegyen az az érzése, hogy valami komoly és drága kincset vásárolt meg. Szemben azzal, ha egyszerűen vegytiszta kiszerelésben venné a hatóanyagot. Mert az árkülönbözet így:

Vegytiszta, kutyáknak is adható dimetilglicin ( [link] ) 56.000 Ft/kg

Vetri DMG 114 ml-es kiszerelés (100 mg dimetilglicin/ml, azaz 11,4 g. Ha 11,4 g =26.000 Ft, akkor 1 kg=) 2.280.702 Ft (igen, több mint kétmillió forintba kerül az a szer, ami vegytisztán 56.000 Ft).

Tehát a kis üvegcsében megvásárolható oldott hatóanyag némi cicomával a tiszta hatóanyag NEGYVENSZERESÉBE kerül. Vagy fordítva, a tiszta hatóanyagból 11,4 gramm kerülne 638 Ft-ba a 26.000 helyett.

Ha ez nekem hosszú távon kéne, akkor keresnék egy lótulajdonost, aki ilyet ad a lovának vagy elefántjának vagy akármijének, és szükségképpen megveszi a kilós kiszerelést, hogy adjon el belőle egy kicsit a kutyámnak/macskámnak. Vagy én venném meg és értékesíteném a fölösleget.

2021. ápr. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! Nekem rengeteg az 1 kilós kiszerelés, daganatos a kutyám, lehet a tizedét sem használnánk fel. Kár, hogy nincsen kisebb kiszerelés porból. De addig megpróbálom a Vetguard-ot.
2021. ápr. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
S erről vélemény? [link]
2021. ápr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Ezt találtam, szerintem ebből három kapszula megfelel kb a Vetriből 4 ml-nek. Remélem jól gondolom, s nagyon jó ár-érték arányban van. [link]
2021. ápr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

#7 A gyártó honlapján található információk szerint ( [link] ) e termék 92%-a cukor és csak a maradék a hatóanyag.

#8 A NOW terméke tényleg jobb áron van, mint a csepp kiszerelésűek, a rizsliszt és magnézium-sztearát segédanyagok mennyisége pedig nem fog megkottyanni a kutyának. Igen, 4 ml az kicsit több, mint 3 kapszula [link]

#6 Én inkább az árat mérlegelném. Ha napi 4 ml-t dob be a kutya, akkor egy nagy üveg Vetguard egy hónapig elég. Ez a legolcsóbb webshop árral 16.500 Ft havonta, azaz 4 hónap alatt már megtérül a kilós kiszerelés és ismétlem, hogy a maradékot még mindig tovább lehet adni. Biztos, hogy kapnának az alkalmon pl. állatos fórumokon, csoportokban, hiszen sokan az ára miatt nem engedhetik meg a DMG-t maguknak. Persze kérdés, hogy milyen kilátásai vannak a jószágnak.

2021. ápr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Kedves kilences, s a porból mennyit kellene adagolni naponta, mennyi felel meg belőle 4 ml-nek? Valóban az érné meg a legjobban.
2021. ápr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!