Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » VetriDMG helyett a VetGuard...

VetriDMG helyett a VetGuard vagy DMGuard miben különbözik?

Figyelt kérdés

Két öreg kutyám van, kúraszerűen kapják a nagy üvegest. Eddig VetriDMG-t vettem, de már 26000 az ára és ez sok.

A DMGuard 16000 a Vetguard pedig 19000. Mitől olcsóbbak ennyivel? A mennyiség, a hatóanyag, az egységnyi hatóanyagban megegyeznek. Melyiket melyik gyógyszercég gyártja, hogy ennyivel drágább a Vetri?



2021. jan. 1. 15:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
A kilátásokat még nem tudjuk, egy hete volt röntgen, csontdaganatot valószínűsit a bal bokáján, de remekül van még a kutyám. Fél évünk még gondolom lehet ha valóban csontdaganat, jövő héten megyünk tovább onkológiára.
2021. ápr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Úgy nézem, hogy a Vetguardnál 1 ml 125 mg hatóanyagot tartalmaz, ami 500 mg-nak, azaz fél grammnak felel meg. Úgyhogy feltételezem, ennyit kellene adni. De felhívnám a figyelmet rá, hogy az #5 válaszban jelzett linken is van ajánlott adagolás testtömeg szerint kutyák számára, ami nagyobb mennyiségeket javasol.
2021. ápr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! Áldott Húsvétot kívánok!
2021. ápr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Most lehet már átváltoztatták azóta az arányokat, bár nem matekoztatok olyan rég. De jelenleg azt olvasom pl.a Vetguard-nál, hogy az óriás testűknél van a napi 3ml adag, tehát az 3x125mg, tehát a vegytisztából az csak 375mg nem 500 és a Now készítményből is napi 3 tabletta nem 4, a legnagyobb kutya esetében is, nem? Különben most írtam egy lovas ismerősömnek, hátha van tiszta por verzióban. Én mondjuk csak egy ajánlott 14 napos roboráló kúrát szeretnék csinálni hála égnek. Arra meg a Now még kétszerre is bőven elég lesz, ha most nem sikerül tiszta DMG-t szereznem.
2021. máj. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
A Now tablettából napi négyet. Ez így jó.
2021. máj. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
... szóval napi négyet kap a rottim. Nem nagyon tudok írni :D
2021. máj. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Az iHerb-ről rendeltem a NOW-t, nagyon olcsó áron van. 2 nap alatt megérkezett :O
2021. máj. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Mikor volt ez, hogy iherb-ről rendeltél? A pontos linket nem tudnád visszakeresni és elküldeni? Én mióta bejött ez a korona ebay-ről semmi nem jött meg, fel is mentek az árak, egy ideje nem is próbálkoztam emiatt külföldről rendelni. Köszönöm szépen!
2021. máj. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Mindjárt megkeresem..
2021. máj. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Köszi köszi!!:)
2021. máj. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!