Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Penészes lett a táp??

Penészes lett a táp??

Figyelt kérdés
16-án rendeltünk két csomag 12kg Alpha Spirit puppies tápot. Eddig semmi baj nem volt vele, erre ma reggel mikor kinyitom a zsákot, egy óriási darab penész volt benne. Bontás óta mindig le volt zárva csipesszel. Bent volt a spejzban, nem mertük kirakni mert nem tudjuk, hogyan reagál a fagyra. Száraz, szobahőmérsékletű szobában van tárolva. El vagyunk keseredve. Próbáltuk kiválogatni a nem penészes darabokat, mert nem tudunk mit adni a kutyának, nincs más tápunk. Attól is félek, hogy baja lesz azoktól a szemektől is amik nem penészesek, mert azok is érinthezhettek a többivel, és attól is, hogyha a meleg a baj, akkor nyáron mit fogunk csinálni? Hol tartjuk majd a tápot? Veletek fordult már elő ilyen? Mit csináltatok?

#kutyatáp #táp #penész #alpha spirit
2021. jan. 2. 08:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy sima táp nem romlik meg a melegtől.
2021. jan. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most bontottuk ki a második zsákot, az nem penészes úgyhogy nem tudom mi lehet a gond, de legalább van mit ennie a kutyának.
2021. jan. 2. 08:28
 3/8 anonim válasza:
84%
Peched volt. Szerintem rendelj másik fajtát legközelebb, ennek nem lenne szabad megtörténnie.
2021. jan. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel a kapcsolatot a gyártó cég ügyfélszolgálatával. Volt hasonló problémánk (évekkel ezelőtt, más céggel). Kicserélték a csomagot, házhoz szállítva. Egy próbát megér.
2021. jan. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy spanyol a cég, nincs magyar ügyfélszolgálat. Zooplusról rendeltük, velük majd felvesszük a kapcsolatot, csak szombat van és az ügyfélszolgálatuk csak hétköznap fogad hívásokat.
2021. jan. 2. 09:47
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Zooplus ügyfélszolgálat. Velem eddig mindig segítőkészek voltak, gond nélkül megoldottuk a problémákat.


De fura egyébként, ezzel a konkrét táplál nem értettem, de másik 2 féle hidegen sajtolt táplál igen. Kb 2 hónap volt akkor az idősebbik kutyámnak 1 zsák, addig semmi baja nem lett. Nálunk is spájzban van, télen-nyáron kb 20 fok körül.

2021. jan. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A penész a párától alakul ki. Nem volt sérült a táp csomagolása, amikor megkaptátok?
2021. jan. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, teljesen ép volt mind a két zsák. Illetve 18-a óta itt van a táp, és csak tegnap lett penészes. Szerintem ha sérült lett volna a csomagolás, akkor hamarabb penészes lett volna.
2021. jan. 2. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!