Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagytestű kölyöknek jó lesz a...

Nagytestű kölyöknek jó lesz a Happy Dog Grainfree Baby(6 hós korig) és Junior(18 hós korig) ?

Figyelt kérdés

Német juhász kölyöknek. Hobbi kutya.

[link]

[link]



2021. jan. 2. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
9%
Elso helyen van a burgonya, es abbol van a legtobb, utana mar csak valami husfeherje van benne, tehat kb nem is hus. En nem adnam, ez eleg vacak. Nagyon fontos lenne a magas hustartalmu tap, novesben van, kell a megfelelo tapanyag.
2021. jan. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

31 illetve 38 % hus van benne.

Gabonamentes, ez + pont.

Optimalis feherje/zsir arany.

Szerintem kozepesen jo tap.

2021. jan. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kerekes Panni válasza:
37%

Az első jól mondja és megsúgom nem is nagyon kéne neki burgonyát adni nyersen a krupli mérgező számukra...

Nekem egy 8 hónapos kiskutyám van és mi az Acana puppy tápot adjuk neki nagyon jó minőségi táp egy iciri picirit lehet hogy drágább mint amit te ide linkeltél de ezt csak tudom ajánlani és van egy táblázat a hátulján az Acanának hogy mennyit kell andi a kutyádnak illetve ha esetleg nem enne eleget akkor van ilyen kutyáknak való béres csepp nem csak hogy immunerősítő de még étvágy gerjesztő is.

2021. jan. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!