Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet a kutyának baja túl sok...

Lehet a kutyának baja túl sok jutalomfalattól?

Figyelt kérdés
Először vittük a kutyánkat sétálni, és vittem magammal jutalomfalat-rudakat is. Útközben néha kihúztam egy-egy darabot a zsebemből, ha ügyes volt, megsimogattam és megjutalmaztam. Csak most olvastam el, hogy testméretéhez és korához képest 5 jutalomfalatot javasolnak neki/nap, én ennek talán a dupláját, ha nem többet odaadtam véletlenül. Kérdésem az volna, lehet ettől valami baja? A csomagoláson nem ír róla semmit, illetve ő sem mutat tüneteket, csak elfáradt a sétától. Köszönöm a válaszokat előre is!

2021. jan. 2. 15:19
A kérdező szavazást indított:
nem lesz baja
gondok lehetnek vele
31 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Az enyém volt egyszer, hogy visszahányta. Amíg a tiednél ez nem fordul elő ne parázz. Csak arra vigyázz hogy ne hízzon el.
2021. jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
18%
Kutya kex?
2021. jan. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
[link] az enyém nagyon gyorsan eszi és megful
2021. jan. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja valószínűleg, legrosszabb esetben túlzabálta magát kicsit. :) Érdemes ilyen célra apró jutalomfalatot használni.
2021. jan. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem idővel túl elbizakodott esetleg pökhendi lesz tőle.
2021. jan. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Sétához én mindig száraz tápot viszek (esetleg vizezd be, akkor véletlenül se nyeli félre),és akkor kapja meg az adagjának egy részét.
2021. jan. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Egyszeri alkalomtol nem lesz baj, de ebbol ne legyen rendszer. Rosszul lehet tole, elhizhat, hiszen a napi kajaadagjan felul adod, vagy esetleg jollakik vele, es rendesen mar nem is akar enni.
2021. jan. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Arra kell vigyázni, hogy ne szokjon rá, mert akkor mást nem fog megenni.
2021. jan. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2021. jan. 2. 15:38
 10/16 anonim ***** válasza:
23%
Hogy lehet pökhendi egy kitya?😂😂😂
2021. jan. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!