Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csak reggel prüszköl a...

Miért csak reggel prüszköl a kutyám?

Figyelt kérdés

Képes 1 perc alatt 10-szer is prüszkölni reggel. Aztán egész nap egyet se hallok tőle.

Ez megy már sokadik reggel.


2021. jan. 3. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Közvetlen ébredés után?
2021. jan. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ő már mocorog akár hajnalban is néha. Inkább úgy a reggeli séta előtti 1 órában, 8-9 körül szokta. Bár ezt sem mindig.
2021. jan. 15. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Oké.

Én arra gondoltam (mert nekem ezt csinálja) hogy felébred prüszköl párat (de nem ennyit) mondjuk pár percen át.És nem tudom azért gondoltam ha ébredés után mert mondjuk újra megcsapják az illatok, ízek meg ilyesmik.Nincs hideg annyira ahol otthan van ugye?Mert ha hideg van az is lehet, hogy fázik aztán megszokja.

2021. jan. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, nincs hideg. Esetleg arra gondoltunk még hogy így akár figyelemhez jutni, illetve jelezni hogy nagyon menni kéne már pipilni.
2021. jan. 16. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!