Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinak staffja vagy pit...

Akinak staffja vagy pit bullja van és húz vele súlyt, hogyan motiválja?

Figyelt kérdés
Jutalom falattal, játékkal, vagy csak parancsal? Az enyém nem nagyon akarja húzni pedig könnyű gumi csak hosszas unszolásra egy kis sajtért! És a játékára is ritkán fog úgy rá, hogy feltudjam emelni! Nektek ezzek hogy mennek, mik a tapasztalataitok?
2010. aug. 13. 20:18
 1/3 Akiteki ***** válasza:

Nekem nincs, de régebben sokszor jártam versenyekre.

Először ÖV kiképzést kapnak és mikor húznak, a csibészkarra indulnak be. Legalábbis 10 évvel ezelőtt így volt.

2010. aug. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mi télen a pitet és a staffot a szánkó elé kötöttük és csak annyit kellett nekik mondani hogy szaladj vagy gyere
2010. aug. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok annyira aktív versenyző, évente egy - két alkalommal indulok a két staffordommal. Én csibészkarral motiválom őket. Nálunk jól bevált. De előtte egy őrző- védő kiképzés nagyon ajánlott.
2010. aug. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!