Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Asztma mellett kutya? Tapaszta...

Asztma mellett kutya? Tapasztalatok? Gyerekek mellé Bichon vagy Yorki kutyát javasoltok?

Figyelt kérdés
Valóban nem irritál titeket a "hipoallergén" kutyák szőre? Tudom ilyan fixen nincs de jó tapasztalatokat olvasok. Kislányom rágcsálóitól megváltunk a kisfiam enyhe asztmája miatt, télen köhögtette nagyon. Sok helyen olvasom, hogy a Yorkik minimálisan allergizálnak mert nincs aljszőrük, gondolkozom egyen. Többségében pozitív a visszajezés bárhol olvasom. Viszont a Bichont jobban javasolják gyerek mellé, és nekik sem hullik a szőrük, nem tudom aljszőrileg milyenek? Yorki lett volna a kedvenc.

2021. jan. 4. 11:48
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Bichon frisé kutyusunk van itthon, az idén lesz 6 éves. Az elején kicsit döcögősen indult, mert ez a fajta kutya nem szereti a magányt, mindent kiművelt amíg nem voltunk itthon, tehát nagyon sok figyelmet igényel. Hatalmas a játék és mozgásigénye, imád játszani, akár egész nap tudna futkározni a kedvenc játékával. Továbbá szereti a gyerekeket is, van egy másfél éves keresztfiam, aki sokszor a farkánál fogva húzza és még azt is eltűri neki :D Allergiát egyáltalán nem váltott ki egyikünknél sem, pedig a kicsivel hetente többször is találkozik a kutya már kb fél éves kora óta. Csak ajánlani tudom, imádnivaló kutyus.:)
2021. febr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!