Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 hónapos kutyának még duplázó...

5 hónapos kutyának még duplázódhat a testsúlya?

Figyelt kérdés
Közepes-nagy fajta, most 14 kiló. Még duplázódhat, vagy akkorára már nem nő? Semmi jelentősége nincs egyébként, csak kíváncsiság.

2021. jan. 4. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát az én közepes testű kutyám (5 hónaposan volt 11 kg), nagyon picit nőtt inkább csak izmosodott, most lassan 9 hónaposan 13kg
2021. jan. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kistestűek 1, közepesek másfél, nagyok 2, óriásiak 3 éves korukig nőnek, fejlődnek, erősödnek.
2021. jan. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2, köszi, ezt tudtam, csak azt nem tudom hogy mekkorára fog nőni, mert gondolom nem végig ilyen ütemben nő hanem lassul majd. 3 hónapos kora óta heti egy kilót nőtt, talán már kezd egy kicsit lassulni.
2021. jan. 4. 20:31
 4/5 anonim ***** válasza:

A genetika hatarozza meg a testsulyt foleg. Nezd meg a mamit es papit.

Vagy,ha sinteres,akkor lutri. :)

2021. jan. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fajtamentős, és az anyukája meghalt szülésnél (éljenek a szaporítók...), szóval nem ismerjük a szülőket.
2021. jan. 5. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!