Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ejjel -5 fokban fazni fog a...

Ejjel -5 fokban fazni fog a labi kutyam?

Figyelt kérdés
Szigetelt a hazikoja, ejjel 3 ora fele -5 fokot mondanak. -3at nagyon jol birja, csak en allandoan aggodom erte.

#hideg #labrador #Minusz fokok #Ejjel fazik
2021. jan. 7. 16:31
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
35%
En beengednem mondjuk a pincebe, vagy garazsba de a lakasba tuti nem. Amugy szerintem a 12-es ugy ertette, hogy a nagytestu kutyak a kinti allatok, nyilvan nem a palotapincsire vagy a yorkira mondta hogy maradjon az udvaron. Mert azok benti kutyak. De tenyleg vannak kinti kutyak, amiket nem kell egybol beengedni a hazba ha hideg lesz. A kobor kutyakat pedig nem sorolnam ide, 17es, mert a kerdezo kutyusanak direkt erre a celra epitett meleg hazikoja van, a koborkutyak pedig ilyennel nem rendelkeznek. Szoval szerintem azt mar csak kotekedesbol irtad.. am meg ha annyira zavar a helyzetuk akkor fogadj a lakasodba minden kobor kutyat de ugye azt mar te se engedned be? Kicsit ezt alszentnek erzem a reszedrol.
2021. jan. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
66%
Ostoba. Én már láttam sajnos megfagyott bullterrier-t pedig elég nagytestű ugye???
2021. jan. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
78%
#21 Nagyon remélem csak plüssállatod van...
2021. jan. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
25%

A bullterrier nem nagytestű, nagyon rövid a szőre és már csak a légzése miatt sem ajánlatos sem nagy melegben, sem nagy hidegben kint tartani...

Ettőlmég egy labrador, tutira nem fog megfagyni -5 fokban.

Ha meg mégis, akkor az valami szaporított selejt.

2021. jan. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
43%
Persze, a labrador fagyhatatlan... Na takarodj!
2021. jan. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
31%
Amúgy mi a baj a bullterrier légzésével? Kevered más fajtával te egybites!
2021. jan. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
62%

Nem fagyhatatlan, de egészséges kutya nem tud megfagyni ennyire melegben.

Főleg ha van kutyaháza, ahol mondjuk +5 fok körül van. Nyílván nem kell állandóan ott lennie, de naponta néhány óráig ott tartózkodik és felmelegszik...


Egy bullterrier lehet hogy megfagy ilyen melegben is, de az azért van mert nem egészséges kutya.

A fajtastandardja tiltja, hogy egészséges legyen...

Nagyobb kegyetlenség ilyen kutyát vásárolni, mint labradorokat kint tartani, kutyaházzal, télen.


De nyílván szerinted egy komondort, egy moszkvai őrkutyát, vagy egy malamutot is be kell vinni 0 fok alatt, mert a Te szakértelmed felülírja az évtizedes tapasztalatokat...

2021. jan. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
14%

"A fajtastandardja tiltja, hogy egészséges legyen..."


NyÍlván te nem értesz a kutyákhoz. Röhejes amit firkálsz, s azt is hibásan. Szánalmas :)

2021. jan. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
67%
2021. jan. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
46%
Én nem értem miért nem lehet elfogadni azt, hogy valaki úgy oldja meg a kedvence elhelyezését és úgy gondoskodik a biztonságáról, hogy nem viszi be a lakásba. Attól még, hogy valaki kint tartja a kutyáját, még szeretheti azt és gondoskodhat róla. Hiszen van a kutyának direkt egy erre a célra kitalált háza, ami meleg, szigetelve van és ki van bélelve. A kiskutyákat, mint pl. yorki nem keverném ide, mert azokat eleve sosem kinti tartásra veszi az ember. A kóbor kutyákat ugyanígy nem sorolnám ide, mert azok többnyire betegek, sérültek, nem gondoskodnak róluk, ezért pusztulnak el, és ezért bírják kevésbé a hideget. Ilyen erővel minden kutyát be kéne engedni a lakásba, legyen szó labradorról, farkaskutyáról, kaukázusiról, ha jön a hideg. Én azt gondolom, hogy nem lesz a kérdező állatkájának semmi baja, ha kint marad, az a lényeg, hogy gondoskodjon a kutyáról egy meleg hellyel, házikóval, pokróccal, amit meg is tett. Úgy érzem a válaszadók többsége inkább már csak provokálni és veszekedni jön ide, nem azért, hogy érdemleges választ adjon a kérdezőnek.
2021. jan. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!