Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ejjel -5 fokban fazni fog a...

Ejjel -5 fokban fazni fog a labi kutyam?

Figyelt kérdés
Szigetelt a hazikoja, ejjel 3 ora fele -5 fokot mondanak. -3at nagyon jol birja, csak en allandoan aggodom erte.

#hideg #labrador #Minusz fokok #Ejjel fazik
2021. jan. 7. 16:31
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
30%

#29 "Noha nagyon sok kutatást végeznek az örökletes állapotokról, a legtöbb folyamatban van, és a kutatás még nem meggyőző, de az alábbiakban felsorolunk néhány feltételt, amelyek alkalmanként a bullterrieren is megfigyelhetők:+


Megvan az ALKALMANKÉNT szó jelentése? Szívesen segítek még neked is definiálni!

2021. jan. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
19%
Azért a génhibás fajta és az alkalmankénti előforduló betegségek között tényleg nagy különbség van. De mit várunk egy ilyen eb 'szakértőtől'???
2021. jan. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
50%

Ha egy betegség 99%-ban fordul elő, az is alkalmanként fordul elő...

Mindig így fogalmaznak, mindehol.

A német dogok esetében is “alkalmanként” fordul elő a gyomorcsavarodás, mégis egy állatorvost ha megkérdezel, határozottan nem ajánlja a fajtát.

Még egy tenyésztő is óva int, hogy sétáltasd a német dogod miután evett, ha nem akartok 10 perc múlva egy állatklinikán kikötni...


Komolyan, úgy érzem már eléggé eltértünk az eredeti témától, de egy bullterrierről vitatod hogy abszolúte nem egészséges, sőt beteges fajta?

Hát ezt már lassan mindenki tudja.

20-30 éve még nem volt az, de közben nem tudom hogy feltűnt e, hogy 180 fokban elfordult ormánya keletkezett, kidülledő pókhasa és minden 3 egyed legalább egyszer szívrohamot kap élete során...

2021. jan. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem azok akik azt mondják, hogy egy kutyát mindenképp be kell engedni télen, keressenek rá a google-ben a kutyaház téliesítésére, illetve a hőszigetelt kutyaházakra, amik teljesen elérhető áron beszerezhetőek, vagy akár házilag is megépíthetőek, csak szigetelőanyag kell hozzá. Ha egy állattartó ilyen házat vesz a kutyájának, akkor abban nem fog fázni, hiszen ezért HŐSZIGETELT. Az azt jelenti, hogy tartja a meleget. Egyetértek a 30-assal, nem kell mindjárt meglincselni valakit, csak azért, mert nem mehet be a kutya a lakásba, vannak más felelősségteljes módok is, amik védik a kutyát az udvaron is a hideg ellen.
2021. jan. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
74%

Léteznek 300,000 forintos, infra lámpával fűthető kutyaházak is, nekünk is ilyen van... De más kérdésnél már megkaptam, hogy azért mert a pulimnak ilyene van, én egy állatkínzó vagyok, mert ha szeretném a kutyát akkor bejöhetne és hogy fűtött helység még egy menhelyen is van.

Meg hogy úgysem egésznap abban van a kutya (miért kéne mégis egésznap abban lennie? Nem elég akkor amikor fázik?).


A másik véglettől meg megkapom, hogy minek egy pulinak egyáltalán ház... Azoktól akik egy csivavát is kitennének a fagyba.


Én meg itt a két véglet között, próbálok objektív lenni, valós tapasztalataimat írom le, de természetesen le pontoznak.

Mondjuk nem túlzottan érdekel...

2021. jan. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
75%
Egyetértek a 35-össel. Az arany középutat kellene megtalálni, de ez csak kevés állattartónak sikerül. A legtöbben sajnos az elvakult kutyások közé tartoznak, akik már a legapróbb fegyelmezésért is lincselnének. Meg persze tényleg ott a másik véglet, akiknek bár ne lenne élő kutyájuk, mert egyáltalán nem foglalkoznak velük, mondván, hogy azok úgyis mindent kibírnak. Sajnos a gyakorin név és arc nélkül mindenki kiélheti magát, így az olyan válaszadókat, akik racionálisan gondolkoznak, élből lepontozzák.
2021. jan. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%

Látod a kutyán, ha fázik. Nekem pl. benti kutyám van, és mikor nagyon rákapcsolták a fűtést, akkor fázott kint, mert a nagyobb hőmérsékletkülönbség miatt hidegebbnek érezte kint a hideget. Onnan láttam, hogy fázik, hogy remegett, pedig félhosszú szőrű. Mellesleg nekem is sok ez, amennyire fűtenek, de sajnos nem tudom állítani, csak szellőztetéssel tudok enyhíteni.

Bocs a kitérőért, szóval ha nem látod a kutyán, hogy fázik, akkor nem kell aggódni miatta.

2021. jan. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
48%

Latod,hogy fazik a gyereked.. nem hivod be a kertbol a lakasba?? De..


Latod,h fazik a kutyad,aki a legjobb baratod. Nem hivod be a kertbol lakasba ?


Ha nem a valasz,akkor a gyereked is hagyd kinn egesz napra. Igen,kabatban is fazni fog....


Ha nem erdekel,h szenved a kutyad,add oda inkabb egy rendes gazdinak,aki gondjat viseli vagy add le a sinterre,ahol futott helysegbwn vannak a kutyak.....


Remelem egyszer kerulsz az utcara es aterzed,milyen rossz egesz nap egesz eletedben kinnt lenni a hidegben. Mindig vissza adja a sors a rosszat is. Gondolj majd ram.

2021. jan. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat...a normalisakat!

Egyebkent nem vagyok kutyakinzo, de a kutya egy allat es ezt tiszteni kell benne. Szerintem az az ember a kutyakinzo, aki feloltozteti, kutyaskaban hordja (4 laba van!!!!!), nem engedi, hogy belehemperegjen a koszba, sarba, pocsolyaba, aki allandoan 4 fal kozott bezarva tartja. Szerintem az a kutyakinzo, aki nem engedi, hogy a kutya sajat allati osztonei fejlodjenek ( kinti szagok, godor asas, postas megugatasa, csont elasasa, seta, barangolas).

Szerintem az se termeszetes, hogy a kutya nem bir normalisan levedleni 2 szer egy evben mert a teste azt se tudja hany fok van (mindig bent van).


A labrador a Labrador nevu szigetrol erkezett, egy vastag dupla szoru vadaszkutya, aki a jeges vizben dolgozik es onnan hozza vissza az elejtett vadat.

Ez a labrador kutya termeszete!

A kutyat tiszteni kell!

Egyetertek, hogy egy rovidszoru kutyat be kell vinni mert megfagy. Meg leteznek ilyen pincsikutyak, akiket en eleve nem szeretnek. Szerintem nevetseges, hogy emberesiteni akarjak a kutyakat. A kutya se akarja az embert allatositani. O tisztel minket. Nekunk is tiszteni kell az o termeszetuket.

Kitertem a tematol tudom, de picit felhaborito, hogy milyen kritikat kaptam.

Szeretem a kutyusom,torodom vele minden szempontbol. 12 eves es SOHA nem volt eddig semmi baja (kint van udvaron, de van jatek, csavargas, barangolas, kiegyensulyozott kutya!). Mindig viszem allatorvoshoz, megkapja az oltasokat mindig. Torodom vele! Most, hogy mar oreg minosegi vitaminokat is kap, nem sajnalom ra a penzt....hogy lehet olyat irni egy olyan emberre akit nem ismersz, hogy allatkinzo????

En csak feltettem egy kerdest, aki nem latott meg soha labradort, az inkabb ne is valaszoljon.


DE Koszonom szepen a normalis valaszadoknak a valaszokat.:)


Most megyek ki hozza, nem fagyott meg!!!!Boldogan csovalja a farkat:)

2021. jan. 8. 05:44
 40/40 anonim válasza:
48%
38 fáj amit írsz.
2021. jan. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!