Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 11hetes bernipásztornak...

Egy 11hetes bernipásztornak 4,7kg sok? Hol találok olyan táblázatot amire megvan irva h ennyi súlyú kutyának ennyi mennyiségű táp kell?

Figyelt kérdés
2010. aug. 14. 10:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A kutyakaja dobozára/zacskójára rá van nyomtatva egy táblázat,ami súly és kor szerint mutatja mennyi kell neki!Érdemes az alapján etetni.
2010. aug. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Jól értem, 4,7 kg most a súlya? Mert szerintem ez kicsit kevés 11 hetes korban. A szamik simán megvannak ennyi súlyúak, pedig ők jóval kisebbek, mint egy berni.
2010. aug. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

nincs zacskós táp mert kimérve vettük mert nemtudjuk melyiket fogja szeretni. ezért kérném a segitséget h hol találok olyan táblázatot .

a legutolsó mérés volt 4,7 kg azért mert még az esti kaja előtt volt.

2010. aug. 14. 10:38
 4/18 anonim ***** válasza:
Mindenképpen nagytestű kutyának való tápot vegyetek neki egy jó minőségű tápból (Acana, Orijen, Pro Plan, Dado), mert szerintem el van egy kicsit maradva. Az olcsó tápokat (Chappi és társai) felejtsd el, ha rosszul eteted most és valami baja lesz (mondjuk diszplázia, amire ez a fajta erőssen hajlamos)egész hátralévő életében szívhatsz. Az mellé szerintem nem fog kelleni kiegészítő. Orvos látta már?
2010. aug. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ja és még valami. Ne ő döntse el, hogy mit akar enni és mikor, az a másik nagy hiba amit el tudsz követni. Válassz ki egy jó minőségű tápot (fent felsoroltam néhányat) tedd elé, ha 10 percig nem nyúl hozzá, vedd el előle, és a következő etetéskor tedd újra elé. Ha megint nem eszik, akkor újra elveszed. És persze semmi nasi vagy egyéb kaja 2 etetés közt. Őneki ugye még 3 alkalommal kell enni naponta, azt ugye tudod?
2010. aug. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Etetési útmutatót találsz a gyártók, forgalmazók honlapjain. Itt van például az Acana Puppy Large Breed:


[link]

2010. aug. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

oks..! de léccives eegy táblázatot szúrjatok be. mert nemtudom mennyit adjak neki én amugy kimérve ezeket vettem neki : starter, Hills , Euka nuba, proplan

vélemény?

2010. aug. 14. 11:00
 8/18 A kérdező kommentje:

Őróla lenne szó:

[link]

Igen, látta orvos stb. majd a következő oltásnál megyünk stb..

2010. aug. 14. 11:05
 9/18 anonim ***** válasza:

A Pro Plan nagyon jó táp, nem írtad, hogy melyiket vetted neki, ezért és most az általános kölyök tápot kerestem ki, de itt megtalálod a többit is:


[link]

2010. aug. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
hát 11 hetes a kiskutya és anyával vettem a tápot .. gondolom a puppyt vetttük meg csak azt nem tudom h a sárgát vagy a zöld szinű tasakból :D
2010. aug. 14. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!