Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a kutyám?

Miért csinálja ezt a kutyám?

Figyelt kérdés

Embereket soha nem ugat meg, csak kutyákat, akik elsétálnak a kerítésünk előtt. Ez így megy 12 éve, amióta él :)

Azonban észrevettem egy ideje, hogy a cigányokat elkezdte megugatni. Csak a cigány embereket! Ez hogy lehetséges?

Amúgy egy labradorról van szó.


2021. jan. 10. 08:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla, hogy bántották volna. Otthonról dolgozom régóta, így sokat velem van a kutya, figyelek rá szinte egész nap.
2021. jan. 10. 08:26
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom nem szimpatikusak neki, fenyegetik a területét, provokálhatták
2021. jan. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 mantis religiosa ***** válasza:
93%
Igen, ez jellemző rájuk, felmérik a területet, melyik háznál milyen vérmérsékletü házőrző van. Vigyázz, nehogy megmérgezzék valamivel!
2021. jan. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem kezdj vigyázni rá, mert felmérhették a terepet, melyik házba érdemes betörni, a házőrzőket előtte néhány nappal fagyállóval elteszik láb alól. Az én kutyám is így járt lassan 10 éve, nem mertem egyedül otthon maradni, mert féltem akkor fognak betörni.
2021. jan. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ez megy már hónapok óta, persze nem látom minden alkalommal, hogy éppen kit vagy mit ugat, de ha elcsíptem, hogy embert ugat meg, akkor az mindig cigány volt.


Volt már nálunk betörés nagyon régen, akkor szerencsére nem bántották a kutyát.


De természetesen figyelek, vigyázok!

2021. jan. 10. 09:02
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

Mas a szaguk, a kisugarzasuk. Es a kutyak ezt megerzik. A mi keverekunk egyszer atugrotta a kaput is, csak hogy megkergesse őket, egyebkent mindenkivel baratsagos volt.

Mostani kutyam bulltype, ő is kivetelezik egyes emberekkel, jó es rossz iranyban is. Van akit elsore lát es imád, vannak közömbös emberek is, es van akit semmi penzert nem engedne be a kapun (pl. villanyszerelo).

2021. jan. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi emberek fel sem tudjuk fogni mennyivel finomabb szaglasuk van a kutyaknak ... szagot fog es ezzel levetit egy filmet a fejeben ... ami nekunk csak egy illat, talan megtudjuk allapitani pontosan mi az (pl. rozsa) ... addig egy kutya mindent megtud az illatbol.


Igen, cigany embernek nincs "szimpatikus" illata!

2021. jan. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A cigányok általában félnek a kutyáktól, és ezt megérzik. A szaguk sem kellemes még nekünk sem, el lehet képzelni akkor a kutyának milyen orrfacsaró lehet a szaguk.
2021. jan. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!