Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 3 hónapos kutyám harap.Nem...

A 3 hónapos kutyám harap.Nem lenne ezzel semmi baj , ha a játékait harapná.Mindig a kezünket harapja és elég élesek a fogai. Ilyenkor morog és ugat. Sokszor nem is fogad szót .Tudnátok valami jó módszert , hogy le szoktassam a kéz harapásról? ?

Figyelt kérdés

2021. jan. 10. 10:44
1 2
 1/13 anonim válasza:
26%
Szerintem ki fogja nőni. Nem tudom hogy lehet e, de ha nagyon durván csinálja és másokra is veszélyes lehet, nézd meg hogy el lehet e vinni beidomitani ott talán le tudják szoktatni róla.
2021. jan. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Neveletlen
2021. jan. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
vidd el állatorvoshoz gyorsan még ma mert ha nem itt kivégeznek téged
2021. jan. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__10759759-val..


Ilyen temaban azert talalhatsz megoldast a korabbi valaszokban ... aki mar tobbszor leirta a velemenyet, nem fogja ujra es ujra leirni.

2021. jan. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

jajjgass hangosan, vagy pedig menj el, hogy akkor ott vege a jateknak es fordits neki hatat!


sajnos nekem is honapokba telt leszoktatni.. de ha ugralas kozben is sokszor a jatek helyett engem harapdalt.. sok jatek kell neki az biztos, mindig adj valamit a szajaba


nekem hatasos volt az is, ha felemeltem a kezem, mutattam az ujjammal neki, hogy vigyazzon(ez hatasos,amikor ulni tanitod, mindig az ul szora mutasd az ujjad is... feksziknel lefele kell mutatni kezfejjel)

2021. jan. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Nálam az segített hogy mikor kezdett eldurvulni és harapdálni akkor egyszerűen ott hagytam. Az én kutyám most 8 hónapos de max játék közbe ha megharap. A legfontosabbb szerintem az idő, mert egy idő után magától szokott le. Lehet azért is mert cserélődnek a fogai. Az is segíthet hogyha olyankor odaadod egy játékát hogy tanulja meg, hogy azt szabad harapni de a kezed nem.
2021. jan. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nálunk is így volt szerintem teljesen normális.

Nálunk is azt segített hogy ha harapott vagy elfordultunk tőle vagy ott hagytuk.

2021. jan. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normalis. Szoktasd le. Ahogy teged harap,adj a szajaba jatekot. Vagy hagyd ott.
2021. jan. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a sok hasznos tanácsot ...
2021. jan. 10. 12:43
 10/13 anonim ***** válasza:
45%
Én direkt leültem vele és hagytam hogy így játsszon, ha túlerősen harapott, kapott egy taslit, amig normális erővel csinálta addig ment a játék, erős harapás, durr. aztán egyszercsak ráérzett hogy hol a határ.
2021. jan. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!