Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A pitbull kutyát hogy lehet...

A pitbull kutyát hogy lehet megnevelni?

Figyelt kérdés

Elég bizonytalan, félős vagyk egy kicsit és néha úgy érzem a kutya uralkodik fölöttem. Pedig állandóan simogatom, játszok vele de ha nem az van amit ő akar leugat engem és morog, csatogtatja a fogat.


Beleugrik az ágyamba pedig mondom neki nem szabad de nem érdekli. Vagy a nadrágomba belecsimpaszkodik fogával és nem enged el.



2021. jan. 10. 20:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
2021. jan. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
93%

Kimondtad a lényeget: bizonytalan és félős vagy. Csak akkor tudnám mi a frászért nem csivavát vettél, ha ennyire rettegsz a saját kutyádtól.


Kérd kiképző tanácsát, mert így lesz egy kutyád, aki baromi hamar a fejedre fog nőni, te meg rettegni fogsz tőle!

2021. jan. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
77%

Ha csimpaszkodik a nadragodra,nyujtsd oda neki a koteljatekjat. Es huzocskazzatok. Szeretnek huzocskazni!

Mozgasd le minden nap.


Sorrendisegi szabalyokat betartod?

2021. jan. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#10, az nem egy pit, hanem egy american bully. A pitbull viszonylag vékony, szálkás testalkatú kutya. Pl itt egy pit: [link]

Kérdező, én se nagyon értem hogy miért ilyen fajtát választottál, ha félsz tőle. A állatok tudják hogy mit érzel, ha félsz tőle azt nagyon jól tudja. Viszont a morgás és a csattogás ebben az esetben nem hangzik aggressziónak, az enyém akkor csinálja ezeket ha játszani szeretne. Mennyit foglalkozol vele? Le van fárasztva?

2021. jan. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
91%
Keress neki újbhelyet, mielőtt baj lesz. Ő nem neked való, hiszen a fajtájával sem vagy tisztában.
2021. jan. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ez a pitbull ... nem ilyenje van a kerdezonek!

[link]


Kerdezonek meg ilyenje van szerintem (ettol a kutyatol semmi felni valo)

[link]


Az american bully is hasonlit, de azert ne keverjuk mar a szezont a ...

[link]

2021. jan. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
#16, pont ez az. Te ezt a képed küldted: [link] , és azt mondtad, pitbull, holott ez egyértelműen egy american bully. Beírod a keresőbe hogy american bully és csupa ilyen kutyát fog kiadni. A kérdezőnek sbt-je van, nem pitje és nem is american bullyja. Ezért mondtam, hogy hülyeséget írtál, mert a képen amit küldtél american bully van és nem pit.
2021. jan. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!