Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudhatom, hogy a kutya...

Honnan tudhatom, hogy a kutya fázik e kint?

Figyelt kérdés
Kinti kutyám van, 2 éves, 30 kg, hosszú szőrű, border collie-husky mix. Van neki egy szigetelt kutyaháza, aminek az ajtaja szélvédett. De sajnos semmit nem tűr el benne, próbáltam már neki szalmát, plédet tenni bele, kihurcolja. Előfordult, hogy éjjel is kint alszik amúgy a kerítés tövében. De én aggódok érte, mi van ha fázik? Honnan lehet azt tudni? Magas hústartalmú ételt eszik, figyelek rá hogy plusz kalóriát is vigyen be télen az átlagoshoz képest.
2021. jan. 11. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen fajta kutyának, ilyen súllyal nem szabadna kint fázni. De egyébként a kutya se hülye, ha fázna, nyilván bemenne a házba és nem kint aludna.
2021. jan. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kerítés tövében alszik, akkor nem fázik. Nem hülye az a kutya.

Ha fázik akkor remeg, bemegy a házába vagy a ti ajtótokat kaparja, hogy engedjétek be.

2021. jan. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szomszád pulija is ezt csinálta. Volt csinos házikója, mégis a hóban aludt. Sose volt beteg. Lehet, hogy a husky-vér működik benne :-)
2021. jan. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján biztos nem fázik, így hogy van háza is,ergo választási lehetősége. Én különben azt olvastam valamelyik nap, hogy ha hideg a kutya füle az mutatja, hogy fázik. De ez nem tudom, hogy mennyire igaz, hiszen az a porc könnyen áthűl. Tiednek is lehet, hogy hideg, miközben kint héderel.
2021. jan. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha fázna, látnád, hogy remeg, didereg, bemenne a kutyaházba vagy hozzátok akarna bemenni.
2021. jan. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"30 kg, hosszú szőrű, border collie-husky mix"


Azaz neked csúcsminőségű felsőkategóriás kutyád van!! Nem kell félteni.

Túlfélted. Azért cibálta ki a vacak szalmát a házából : Meg van neki is a józan esze.

Ha lenne egy 5 m2-es szobám, amibe valaki feleslegesen behord fél tucat villanyradiátort, cserébe nem lesz meg a kényelmem, én is kidobálnám azokat.


Ez szerintem olyan, mintha pl. nekem lenne egy modern Ferrarim és sose mernék 100 felett haladni rajta.

Jól meg kell tankolni, ez igaz... de utána neki lehet nyomni, hogy 3 sec. alatt gyorsuljon 100-ra, arra való!

2021. jan. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!