Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Fressnapf forgalmaz Carnilov...

A Fressnapf forgalmaz Carnilove termékeket?

Figyelt kérdés
Ha valaki épp arra jár vagy ott van vagy tudja, elárulná? 🙂 Nem szeretnék hiába menni mert nincs közel.

2021. jan. 11. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Webshopjukban nincs, szerintem a boltban se lesz akkor. Egyebkent rendeld hazhoz, es nem kell utazgatni meg cipekedni akkor.
2021. jan. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Alphazoo-ban forgalmazzak, nem a Fressnapfban.
2021. jan. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem szoktam látni náluk Carnilove-ot, általában nem tartanak. Kisebb boltok viszont szoktak
2021. jan. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2+

... de nem olyan nagy szam am! Nalunk nem nagyon fogyott.

2021. jan. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ó, a webshopjukban igen sok minden hiányzik még.

Köszönöm a válaszokat!

2021. jan. 11. 15:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk nekem eleve csalódás volt, hogy a nagybetűs "Rabbit" mellett csak kisbetűs a "rich in", azaz a nyulas mindössze 14% nyulat tartalmaz az erősen titkolt 71% csirke mellett. (macska)

Egyébként nálunk sem fogyott el, az utóját simán kidobtam. Ezért az árért van sokkal jobb is.

2021. jan. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Fressnapfban nincs, Alphazooban van, meg pár kisebb állatboltban. A Brit csinálja egyébként. Szerintem jó tápok, prémium kategória, csak sajnos ez is fel van nyomva fehérjében az egekig hüvelyes zöldségekkel. 50% hús, 20% hüvelyes, 33-38% fehérje... Sajnos sok gyártónál a prémium táp az egyenlő az egekig vitt fehérjével.
2021. jan. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!