Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak kipattogott a...

A kutyámnak kipattogott a nyaka,mintha be lenne gyulladva. Szerintetek körömvirág krém megnyugtatná?

Figyelt kérdés
Csütörtökön tud csak fogadni az állatorvos,ha nem élet halál. Nem is kérdeztem a körömvirágot,most jutott eszembe.
2021. jan. 11. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Lehet, hogy ekcéma...

Kezdésnek a körömvirág jó, azzal nem árthatsz.

Esetleg ha vészesnek látod a dolgot, hátha az állatpatikában tudnak valamit ajánlani.

2021. jan. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Lehet, hogy allergiás valamire. Szerintem ne kenegesd addig semmivel se, nehogy rosszabb legyen.
2021. jan. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy ekcéma. Nekem is volt egy ilyen gondolatom. Az allergiát elvetettem,mert ugyanazt eszi,ugyanazzal mosom a fekhelyét stb. De ettől még mondjuk kialakulhatott.
2021. jan. 11. 18:18
 4/9 anonim ***** válasza:

Az ekcéma is egyfajta allergia.

Az én kutyámnak is néha előjön, pedig semmi új inger nem éri. Nekünk néha az állatorvos felír rá kenőcsöt, de azt inkább csak akkor szoktuk használni, ha már vészes a dolog, mert nem akarjuk szteroidos kenőccsel kenegetni, ha nem muszáj.

Ha a kezdő stádiumban észrevesszük, akkor fekete sós szappan és körömvirág krémtől pár nap alatt helyrejön. Az állatorvos ajánlotta ezeket.

2021. jan. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az állatoknál is kialakulhat allergia mint az embereknél, nem csak kaja miatt, hanem bármi miatt. De biztosabbat állatorvos tud majd mondani. Próbáld meg megfürdetni hátha segít valamicskét. Nem ismerem a körülményeket, de ha kertes ház, lehet valami olyan gazba lépett amit utána belevakart a nyakába, vagy beledörgölőzött valamibe. Lehet más állattal érintkezett, nálam régen a kutyámnál ez probléma volt. Szóval sajnos tényleg akármi lehet. :(
2021. jan. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne adj neki csirket!!!!
2021. jan. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elmúlt a körömvirágtól:))))
2021. jan. 13. 15:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Szuper, örülök, hogy megoldódott! :)
2021. jan. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na örülök, hogy jól van. :) A biztonság kedvéért vidd el orvoshoz.
2021. jan. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!