Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám fülét csípik a...

A kutyám fülét csípik a legyek. Az állatorvos többször lefújta spayel, de nem használt semmit. Annyira ki van ijedve, hogy nem tudok a közelébe sem menni semmien szerrel. Vásároltam körömvirág kenőcsöt, mit csináljak hogy hagyja bekenni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 25. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem marad nyugton a kutya, akkor két emberes a dolog. Egyik lefogja, másik bekeni.


Körömvirág krém nem hiszem, hogy jó lesz rá.


Én használtam régen egy szert, csak az a baj, hogy azóta se jut eszembe a neve :/ A nagynénémtől kaptam, mikor a legyek kiették a fülét a kutyámnak. Ilyen barna sűrű folyadék volt, az volt ráírva a tégelyre, hogy libák tolltépésénél használható, a sebre kenve. Sajnos nem tudom a nevét, kérdezz körbe ismerőseidet, hátha valaki tudja, mert nagyon jó szer, pár nap alatt begyógyította a kutyám fülét.

2014. jún. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Itt felénk Kubatol sprayt használnak.
2014. jún. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk az Advantix csepp vált be, de nem nyakra, hanem fültőre (nem a fül hegyéreÖ kenve.

A Federolt is sokan ajánlják.

A körömvirág kenőcsnél még a Bepanthen plusz is többet ér.

2014. jún. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!