Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Okozhat komoly problémát a...

Okozhat komoly problémát a körömvirág krém elfogyasztása?

Figyelt kérdés
A kutyám ma megevett 10 ml-t belőle.Szerencsére nem olyan sok az de azért aggódom miatta.1 liter tejet itattam utána vele.
2010. jún. 1. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is megette pár éve és még mindig él szóval ne aggódj. Szerintem a tej jobban ártott neki.
2010. jún. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Huh akkor jó!

Köszönöm a választ!Miért ártott neki a tej jobban?Én úgy tudtam,hogy semlegesíti a dolgokat.Kutyáknál ez nincs így?Most meg emiatt aggódom...vááá

2010. jún. 1. 23:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi nem lesz baja a tejtől , nem minden kutya gyomra bírja valamelyik fosik tőle , de ha a tiéd nem adhatsz neki néha.Megint felfújják az emberek ezt a témát mint sok másikat.
2010. jún. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem lesz tőle semmi baja a kutyádnak,az enyém kiskorában rákapott a körömvirágra,és mindig felfalta,ha rálelt a házban a krémre.Nem volt baja tőle.

Amiért mondják,hogy tejet nem szabad adni a kutyáknak. Egyedül az ember képes arra,hogy megeméssze felnőtt korában a laktózt,az állatok nem.(A tejből származó el nem bontott laktóz vastagbélbe jut, bélbaktériumok fermentálják, gázok, savak keletkeznek, fokozzák a vízvisszatartás: hasmenés.)

Bár hallottam olyat,hogyha a kutya kap tejet fél éves koráig,hozzászokik,és nem fog fosni tőle. Az enyém bírja a tejet

2010. jún. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!