Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám lenyelte a barackmago...

A kutyám lenyelte a barackmagot! Mit tegyek? SOS.

Figyelt kérdés

Az volt h adtam neki egy kis barackot és a barackmagon volt még barack és ugye a kezembe volt és úgy próbálta leharapni, de nem ment neki, ezért kivette a kezemből és bevette a szájába, gondoltam úgyse lesz semmi, (de hozzáteszem azért figyeltem merthát ugye nem egy csont) és kb. fél perc múlva azt veszem észre h volt mag nincs mag...

Mi lesz?

Meg tudja emészteni?

Ki tudja majd kakilni?

És van olyan anyag a magban amitől lehet valami?

Am 4 hónapos és elég szeleburdi...

(Olyan választ nem kérek h ugyan minek neki barack....

Azért mert gondoltam kipróbálom h szereti-e...)


2010. aug. 14. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
hát mekkora? ha mopsz akkor érdemes aggódni de ha dobermann akkor nem.
2010. aug. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugi már semmi baja nem lesz...ez egy kutya..ha valami nem jó neki azt nem eszi meg. Semmi baja nem lesz.
2010. aug. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Megemészteni tuti nem tudja szerintem úgyhogy max végighalad rajta vagy kihánnya.

Attól is függ milyen kutya ha valami speciális túlnemesített öleg akkor lehet baj mert azok közül csontot sem ehet seok fél éves koráig de ha valamilyen nem túl manipulált kutyafajta akkor semmi gond nem lesz vagy ha keverék a kutyus akkor semmi baja sem lehet mert a keverékek a legkevésbé kényesek.

2010. aug. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Komondor-moszkvai őr és dog (ha jól tudom német dog) keverék mert elég hosszú a hátsó lába...

Hát remélem igazatok van, köszi a válaszokat! :)

2010. aug. 14. 16:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja ne aggódj, szépen áthalad rajta.
2010. aug. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Akiteki ***** válasza:
Ha nem oldja fel a gyomorsav, hátul távozik. Szerencsére a barackmag viszonylag kerek, nem sok esélye van, hogy megakadjon valahol.
2010. aug. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi Mindenkinek! :)
2010. aug. 15. 19:22
 8/8 Viki84 válasza:

Figyelni kell a kutyust a következő napokban.

Étvágya, széklete legyen. Viselkedése továbbra is legyen a megszokott.

Ha ezek közül valami nem klappol akkor orvos.

2012. márc. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!