Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám lenyelte a macija...

A kutyám lenyelte a macija szemét. Valakivel történt már hasonló?

Figyelt kérdés
Lerágta a plüss macija szemét, voltam vele dokinál azt mondta hogy figyeljem a székletét, ha nem jön ki akkor menjek vissza. Egész nap figyeltem a székletét (egyszer kakilt), és még nem jött ki, kb reggel 8kor nyelte le. Valakivel történt már hasonló? Kifogja kakilni, vagy holnap irány a doki? :(
2010. febr. 7. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki két napot, addig ki kell kaksiznia, az enyém annyi idő után tojta ki a bicikliszelep takaróját. :)
2010. febr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Húh hallod :)

Az én kutyám megevett 1 pár zoknit, mosogatószivacsot...

A szivaccsal paráztunk, nagyon nem akart kijönni, de az olaj megoldotta :D

Ki fogja kakilni nyugi :D

2010. febr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
figyelj, az én kutyám megeszik mindent, kemény műanyag játékot is szétrágott, tollat is, kiszedi az összes játéknak a szemét, megette a subának egy részét, csokoládé papírját és szerencsére nem lett tőle semmi baja, és remélem, hogy ha máskor ilyet csinál, nem is lesz... :D és mindig kikakilta...
2010. febr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

ne aggódj minden rendben lesz;)

adj neki egy kis időt. ha nem jön ki, a doki majd megoldja, de nyugi minden rendben lesz

2010. febr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Huh köszi. :D Első kutyám, szóval kicsit parás vagyok. :D Köszönöm a válaszokat. :))
2010. febr. 7. 19:36
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
semmi baja nem lesz... simán ki fogja kakilni, ne aggódj... velünk is történt hasonló:)
2010. febr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
a majdnem szomszédban a kutya a kutyaszalámi végét ette meg csomagolásostól ... semmi baja nem lett
2010. febr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%
Velem már történt,simán kiszartam.
2010. febr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Enyém szétrágta a kék színest és megette.Másnap kéket kaksizott. Kijön az , türelem:)
2010. febr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálunk a kutyusom naponta nyel le 1-1 szemet:D Ha kap egy játékot és van vmi lerágnivaló tuti lerágja és megeszi, aztán mindig kikakilja, nyugi:)

Én már több piercinget lenyeltem és mindig kijött nekemis, szal nyugi:D

2010. febr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!