Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálhatja ezt?

Miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés

Úgy mióta elkezdődhetett a nyár, elég fura lett az egyik kutyám. Husky keverék idén volt 3 éves. Közel hajlok az arcához("pofájához" kinek hogy tetszik..) és halkan el kezd morogni szakaszonként, majd ez egyre fokozatosabban erősödik..


Vajon mitől lehet ez?


2010. aug. 14. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
A kutya fenyegetésnek veheti ha közel, fölé hajolnak, szemébe néznek. Ezt nem tudtad? Főleg egy husky elég domináns, falkaszemellemű fajta. Bár persze egy olyan kutya aki bízik a gazdájában és tudja hogy ő a falkavezér, az nem tesz ilyet.
2010. aug. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Őszintén megvallva erre nem is gondoltam, de azt hiszem tudja, hogy én vagyok a dominánsabb. Egyébként annak mi a jelei, ha a kutya magát tartja a dominánsabbnak?
2010. aug. 14. 17:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Rádugrál ha hazaérsz, eléd áll- nem enged arra menni amerre akarsz, húz sétánál, pórázon (vagy akár szabadon is) támad más kutyákra, előtted megy ki az ajtón... Ezenkívűl számtalan apró jel van. Jó lenne elmennetek egy suliba, pl Népszigetibe.
2010. aug. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor rendben, megnyugodtam, az alapokkal tisztában vagyok, csak ettől féltem egy kicsit, köszönöm szépen!
2010. aug. 14. 18:20
 5/8 anonim ***** válasza:
De ez akkor sem normális, mi van ha egyszer az arcodba kap? Ilyet nem szabadna csinálnia a gazdával. Még egy idegennel megérteném de így...
2010. aug. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon szelíd mindenkivel, meg akár úgy is mondhatjuk hogy félős, pár hete az egyik kismacskát letettem mellé és ő gyorsan elment tőle :))
2010. aug. 14. 18:37
 7/8 anonim ***** válasza:
az is jele a dominanciának ha morog rád. és az ő javára, sorry.
2010. aug. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Érdekes hogy miután egy kicsit simogattam, ugyanúgy közel hajoltam és akkor nem morgott.
2010. aug. 14. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!