Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki nem tudna segíteni...

Valaki nem tudna segíteni hova adhatnám ajándékba az amerikai stafford terrier kölykömet?

Figyelt kérdés

Van egy 9 hetes amerikai stafford terrier lány kiskutyám amit nemrég vettem, viszont anyukámnak telebeszélték a fejét, hogy ez vad kutya lesz stb így nem tűri meg a háznál..


Próbáltam megkérdezni ismerősöket kinek kéne, de mindenki fél ettől a fajtától! Pedig a szülei is nagyon kedves kutyusok voltak.. Egyáltalán nem voltak vadak, inkább bújósak.

Internetre is feltettem, nem jelentkezett senki még.

Mit tanácsoltok?



2021. jan. 12. 15:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Add vissza a tenyésztőnek, ja hogy szapitól van? :D pech... (fb csoportokban hirdesd vagy jófogáson, írj szerződést az új gazdával, hogy ne történhessen rossz a kutyával)
2021. jan. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Csinálj Facebook posztot és oszd meg gazdikereső csoportokban
2021. jan. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
2021. jan. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Előre bocs,ha ez kicsit durva lesz,de én a te helyedben inkább anyukámat próbálnám meggyőzni,ha kell erőszakkal,vagy ha nagyon tartja magát,akkor őt próbálnám meg inkább rásózni valakire.
2021. jan. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Te írtad ki a kérdést tegnapelőtt a 9 hetes,játék közben odakapós amstaff kölyökről?
2021. jan. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
9%
Add oda egy kinai bufesnek ... nagyon fincsi edes-savanyut csinalnak belole.
2021. jan. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%

Nem tk-es gondolom, ugye? Márpedig ha nem tk-es, onnantól csak keverék. Egy bull típusú, ismeretlen származású kiskutyáért nem fognak tolongani.


Szerződés nem volt a megvételkor? Miért is lett volna... Szaporítótól van, igaz?

Ha igen, már optt kiderült, hogy te felelőtlen állattartó vagy. És már 1 hét után ráunt a család a kiskutyára...


Mégis mit fogsz tenni, ha nem jelentkeznek érte? Kitalálom, kirakod egy zsákban az erdőbe.

2021. jan. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem, nem én írtam ki azt a másik kérdést.


Most az utolsó kommentelőhöz szólok.

Köszönöm, hogy ilyen szépen és kicsit sem támadóan nyílvnánítottad ki a véleményedet.


Nem szaporítótol van a kiskutya és nem raknám ki egy zsákba soha.

Nyílván ha szívtelen ember lennék nem tennék meg mindent annak érdekében, hogy a legjobb helyre kerüljön a kiskutya!

Én lennék a legboldogabb ha megtarthatnám, de mivel anyukám ennyire ellenzi és jelenleg nem tartok ott még, hogy külön költözzek ez sajnos a legjobb megoldás hogy új gazdát találjak neki.


Egyébként van már egy 10 éves keverék kutyusunk akit az utcáról fogadtunk be régen szóval felelőtlen álattartó jelzőt nem érzem korrektnek.


Mégegyszer köszönöm a segítő szándékú hozzászólásokat! :)

2021. jan. 12. 19:41
 9/13 anonim ***** válasza:
47%

A kutyád tk-es? Nem? Akkor szaporítótól van és keverék!

Ha pedig szapit pénzelsz, felelőtlen és alkalmatlan állattartó vagy! Ezt példásan be is bizonyosodott, hisz egy (1!) hét után már nem is kell nektek a kölyök kutya. Ezen nincs mit tovább magyarázni.

2021. jan. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

En anyukadnak es neked szivesen megmutstom a felnott kan amstaffom,h milyen aranyos.

Elottetek beteszem a csuklom ,majd a kezem a szajaba. Nem harapja meg. Meg is puszilom. Nem tepi le az arcom.

Sportolok vele rendszeresen. Heti 3-4 alkalom minuszokban is a szabadban tobb oran at. Ha ezt nem vallalod 1,5 kora utan,akkor a felgyullett energia miatt fog rombolni stb. Ezt tudd!



Ennyivel tudok segiteni,ha gondolod.


De amikor hozzam kerult,harapdalt jatek meg simi kozben. Ilyenkor mindig otthagytam. Honapok mulva leesett neki.


Amugy meg minden tenyeszto visszaveszi a sajat kutyajat az elegedetlen /kutyahoz nem valo vevotol. Ezzel is probalkozz.

2021. jan. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!