Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik a tünetei ha valaki...

Mik a tünetei ha valaki allergiás egy kutyára?

Figyelt kérdés
anyám lázas, bevan dagadva a szeme,de nem könnyezik , meg a hideg rázza..persze nyáron.mondta régen csinált egy tesztet de az vagy husz éve , akkor allergiás volt.
2010. aug. 14. 18:11
 1/8 anonim válasza:

gyakori a fulladás,szipogás,köhögés,piros pöttyök a testen,arc-szemduzzadás..

Sztem igen,anyukád allergiás rá.

Csináljon allergiás tesztet újra:)

2010. aug. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát ha be van dagadva a szeme, akkor simán az lesz
2010. aug. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Allergiától nem ráz ki a hideg...Próbáltátok az orvost már...?
2010. aug. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A szemdagadás lehet allergia, de lehet más is, a láz és a hidegrázás nem tünete az allergiának, az más lesz, járt már a háziorvosnál?
2010. aug. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
orvosnál még nemvoltunk ma jött ki rajta pedig 4 napja van itt a kutya.az arcán vannak pöttyök vagyis mintha patti lenne rózsaszin nemföltünö nem is viszket.remélem nem töle van baja :S 38 volt a láza de levittük 37,5 re .
2010. aug. 14. 18:35
 6/8 Akiteki ***** válasza:
Allergiától nem lázasodik be. Ha még kiütései is vannak és lázas, lehet hogy bárányhimlős. Orvos mit mond?
2010. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Himlő az emlékeim szerint viszket, bár nem tudom, felnőttként milyen, állítólag akinek gyerekként volt, annak felnőttként már nem jön ki.
2010. aug. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az allergiának nem a láz, és a hidegrázás a tünete.

Szerintem vagy huzatot kapott valahol, vagy ha klimatizált helyiségben dolgozik, akkor attól is megfázhatott. Szerintem skerázzon az ügyeletre, mert ez akár tüdőgyulladás is lehet.

2010. aug. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!